Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valakivel jol érzed magad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel jol érzed magad, pl. Szaunából ismered és ott mindig jól elbeszélgettek mosolyogtok egymasra az már megcsalas?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 01:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Dugtatok is a gőzben?


A mosoly és beszélgetés nem megcsalás.

2014. ápr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak nekem lelkiismeretfurdalasom van mert jol erzem magam vele és szikra van kóztünk.és most hivott teniszezni es nem tudom menjek e vagy ez hogy venne ki magat
2014. ápr. 8. 01:27
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

NA a randi már kicsit más :)


Fogadd el a meghívást, és mond, hogy szívesen mész a férjeddel, hívja ő is a párját. És tudtok 4 kezesezni :)

2014. ápr. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

:-)


Így már ebből az is lehet, bár még nem az.

2014. ápr. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De a tenisz nem randi lenne csak emlitettem hogy megyek majd erre mondta hogy akkor menjúnk együtt mert ő is szokott menni
2014. ápr. 8. 01:52
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez már határ eset. Beszéld meg a pároddal. Ha meg mered vele beszélni, akkor nem randi. Ha nem, és titkolnád előtte, akkor igen.
2014. ápr. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor nem megyek el mert hatha o masra gondol mert single
2014. ápr. 8. 01:58
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha elfogadod a felajánlását, az olyan, mintha kinyitnál egy kaput a pasinak. Ő adja a jelet, Te pedig veszed. Innen már egyenes út a bonyodalmakba és a viszonyba. Ha elejét akarod venni, akkor maradjál csak a szaunázásnál és a kacérkodásnál. Abban tényleg nincs semmi.
2014. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez randi, akármit mondasz, ha elmész akkor az már megcsalás.


23F

2014. ápr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek azzal a válaszolóval, aki szerint, ha meg mered mondani a férjednek, akkor még semmi baj nincs, persze ha ez őt sem zavarja majd.


Kedves Utolsó, nem tudom miért megcsalás szerinted egy ellentétes neművel szervezett közös program. Nem lennék a párod, ha ennyire korlátoznál.

2014. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!