Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miből jöttél rá, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöttél rá, hogy megcsal a párod? Vagy te hogy buktál le?

Figyelt kérdés

Mellőzzük az álszent "én nem lennék képes megcsalni a párom" dumát... :)

Név nélkül írjátok úgyis, legyetek őszinték. Köszönöm.


2014. ápr. 8. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
most le leszek pontozva, de nem voltam hűséges tipus egészen a mostani kapcsolatomig. figyelmetlenség miatt buktam le egyszer, az egyik exem gépén nyitottam meg pont ezt az oldalt mert kiírtam egy kérdést amiben nem tudtam eldönteni mi legyen mert úgy éreztem még szeretem a másik exem. megnézte az előzményeket a gépén miket nézegettem stb.. a másik exem pedig feltörte a facebookomot és talált egy olyan levelet amiben leírtam szerelmes vagyok valakibe.
2014. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Ugy buktam le, hogy a szeretom reszegen ( berugott mert azt momdtam fejezzuk be) eljott hozzank, hogy beszeljuk meg...

A parom megbocsajtotta volna, de mindketott ott hagytam.

Ferjhez mente es huseges vagyok

2014. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Apám úgy bukott le, hogy anyámat felhívta egy névtelen telefonáló.
2014. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
A volt pasim úgy bukott le, hogy egy ismerős srác meglátta a csajjal smárolni a Lidl-ben, és elmondta, én persze nem hittem neki, mert régóta udvarolt nekem, de aztán kiderült, hogy a hugom is látta őket. Szóval otthagytam, most az a srác a férjem, és a fiam apja. Imádom, és mindketten maximálisan hűek vagyunk.
2014. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Tesom csokolozott a mozi elott egy csop.tarsaval es a villamorol meglatta a baratnoje, leszallt oda ment es egy nagy pofont vagott le neki :) de kibekultek.
2014. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Úgy volt, hogy tesójával kirándulni mennek a Tátrába, úgyhogy megkért, hogy ne hívjam, mert drága lesz. Csak nem bírtam ki, felhívtam. Mondom "de érdekes, nem vont le annyi pénzt, mintha külföldön lennél" (300 ft alatt volt a kártyám, de azért megpróbáltam). Erre hebegett habogott, hogy igen, mert visszajöttek a határon.


Még aznap összefutottam a városban az anyjával, aki meglepődött, hogy "hát nem velem van a fia?"


Este még sikerült megnyugtatnia valamennyire, de másnap fel akartam hívni az anyukáját, hogy megkérdezzem miért hitte, hogy velem van, mert ő nem mond igazat. A ki csalása érdekében azonban átírta az anyja számát a telefonomban, nehogy felhívjam és lebuktassa az anyukája. Csak nem jött be mert ugye találkoztam vele véletlen a városban. Lényeg a lényeg, másnap reggel TELEFONON szakítottunk a 4. évfordulónk utáni napon (amin nem vett részt, mert épp mással hempergett).


Egy buta hazudós tök volt, aki belekeveredett a saját hazugságaiba, és mivel a rokonokat nem avatta be (oc) ezért lebukott. Mint ahogy mindenki lebukik előbb utóbb.


Megalázott, becsapott, megcsalt, és még hülyének is nézett, mindezt az évfordulónkon. Örüljön, hogy nem vagyok bosszúálló típus.

2014. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Megláttam a "kedvesem" egy másik nővel kéz a kézben sorba állni egy üzletben.

4 éve történt ez, de azóta sincs senkim, nem tudok nyitni az emberek felé. Rettegek az újabb megaláztatásoktól, inkább élek egyedül.

2014. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Gyanús volt,hogy mindenáron szeretne egy fél órára nélkülem lenni,azt találta ki,hogy egy rokonát kell autóval hazavinni a munkából.Gondoltam,hogy egy fél óra kevés egy találkához,de éreztem,hogy történni fog valami.

Kémprogramot(automata diktafon)tettem a telefonjára az indulása előtt ,amit este lejátszottam és abból derült ki számomra,hogy kétszer összefeküdt egy munkatársával,mert vele telefonált amíg az autóban egyedül várakozott.

Tagadta,de amikor lejátszottam a felvételt akkor már kénytelen volt beismerni.Nem kellett sok idő a csalfa feleségem megbuktatásához ,de ki tudja ,hogy milyen viszon alakult volna ki a hátam mögött és meddig tartott volna ha az embernek nincsennek megérzései és nincs ez a kis technikai segítség.

2014. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Én tudtam, hogy ha este elmegyek itthonról, bukta lesz. Elmentem, lebuktam, azonnal bevallottam, és végre sikerült elválnom.:))) Azóta boldog az életem.
2014. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Őszintén írom: soha nem csaltak és soha nem csaltam. És ez így is marad amíg élek.
2014. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!