Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eljegyzett a volegenyem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett a volegenyem de gyanitom hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Mobiljat ugy felti h aval alszik. Poenbol kertem tole es feszult volt nemadta oda.elkaptam par zug beszelgetest es sms de tagagyya.hogyan tudnam kideriteni ? Gondoltam h lekerem a mobilja hivolistajat de hogyan kell? Segitenetek? Azert nem menek hoza h kiderul h ferelepet!!
2014. jan. 29. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha magyar nyelvtant oktat, feltétlenül menj hozzá!
2014. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Te nem fogod tudni lekérni az ő híváslistáját.


Ez a kapcsoat úgy kuka ahogy van... Ha megcsal azért is... Hanem akkor is, hiszen egy icipici bizalmad sincs felé..

Ha ennyire nincs bizalom nemcsak a házasság, hanem a kapcsolat is halálraítélt..

2014. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocs a helyes irasert bomilrol vok. De akor igy honan lehet tudni es mi v ha megcsal v ha nem ? En tudom egy kapcsolatban a bizalom fontos de en ugy erzem h jogom v tudni h hogyan all hozam es kivel kotom le az eletem kinek szulok nem?
2014. jan. 29. 23:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen..jogod van tudni... De ha azt gondolod, higy nem szeret, és félrekacsintkgat, akkor neki enm kell szülni, és nem kell hozzamenni..


Énonnan tudom, hogy nem csal meg, hogy megbízom benne, mert láom, hogy szeret, mert hizzám jön haza..mmert akarmikor hívhatom elérem...nekem nem dugdossa a telefonjat, mégsem néztem bele sosem..

Ha nem így gondolnám, akkor nem mentem volna hozzá..

Természetesen én is eshetek még pofára, lattunk már ilyet..

De így akkor sem lehet egy kapcsolathoz állni, ahogy te teszed..

Lesznek ennél nehezebb helyzetek is az életedben, azt hogy fogod kezelni?


Rákérdezés smafu?

2014. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De rakerdeztem mar. Es azt mondta h uzleti es senki nics no a dologba .de akor mer nem mutatta meg pedig szepen kertem. Fotot es zenet szeretem volna csak legeloszor akor gondoltam ra legeloszor h valami nem kerek.
2014. jan. 29. 23:39
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
tagagyya... igen, a mobil a bűnös.
2014. jan. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te feleségnek való nő vagy, a másik pedig szeretőnek való nő. Ez van. :)
2014. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma probaltam szemelyesen a mobil szolgaltatonal kideriteni a hivolistalyat. Meg is adtak volna csak mar nem aktiv a mobilja .kozben v masik mobilja.nem ertem......
2014. jan. 30. 15:10
 9/9 anonim válasza:
Már bocs, de a ,,tagagyya", ,,hívólistálya" stb. az szerintem nem gépelési hibára utal, hanem a megfelelő íráskészség hiányára.
2014. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!