Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miből jöttél rá, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöttél rá, hogy megcsal a párod? Vagy te hogy buktál le?

Figyelt kérdés

Mellőzzük az álszent "én nem lennék képes megcsalni a párom" dumát... :)

Név nélkül írjátok úgyis, legyetek őszinték. Köszönöm.


2014. ápr. 8. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Amikor en buktattam le az exemet:

Osztalytalalkozora ment. Ez teljesen oke,nem gyanakodtam. Azt mondta,hogy ejfelre hazaer,es meg is mondta,hogy mlyik barba mentek

Csak nem jott,csak nem jott,hat aggodalmamban elmentem a helyre,hajnali 3 fele. Eppen nyitok be,amikor a barpultnak csokoloznak az egykori osztalytarsaval. Odamentem,es akkora pofont adtam,hogy meg o maga is meglepodott. Utana meg probalkozott,hogy bekuljunk ki stb.,de nem erdekelt,nalam a megcsalasnal nincs masodik esely.


Amikor en buktam le:

Ugy volt,hogy a baratnommel elmegyunk egy este csak suimplan iszogatni. Ez eddig oke is volt,am de 2 srac jott oda az asztalunkhoz,hogy felszedjenek minket. Elhajtottuk oket,mert nekem ugye volt parom,es a baratnomnek is. De annyira lereszegedtunk mindketten,hogy megtortent,aminek nem szabadott volna. Ugye a tul sok pia ravett,hogy tancoljunk,es ez a ket srac megint odajottek,es megint beprobalkoztak,es ekkor mar engedtem. Csokoloztunk,majd felmentunk az o lakasara,ahol megtortent. Reggel 10-re hazaestem,ekkor mar nem volt visszaut,hiaba magyarazhattam volna,nem lett volna ertelme. Mikor hazaertem,izzo szemekkel nezett ram. Nem volt mit tenni,vallottam. Osszepakolta a cuccait es ment,azota se lattam. Nem konyorogtem neki eselyert,mert tudtam,hogy nagyon elszurtam,es amugy sem tudtam volna mar a szemebe nezni.

Ennel a kapcsolatnal nagyon sirtam,honapokig csak bogtem,es letort voltam,pedig en csaltam meg a paromat.

Az elsonel annyira nem viselt meg a dolog,pedig en voltam a megbantott.

Azota ferjhez mentem,es egy gyonyoru kislanyom van. Van multam,de az mar a mult. Maximalisan huseges vagyok a ferjemhez.

28N

2014. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem jöttem rá,amikor vége lett az egyik barátja tálalt ki mindenről. Naiv voltam nagyon, mindent elhittem neki. Egyébként akivel csak részegen tudott megcsalt, köztük egy barátnőmmel is. Undorító volt(leginkább a titkolózás a részükről), minden kapcsolatot megszakítottam velük. Persze egy darabig utána próbálkozott, hogy maradjunk barátok és a szokásos duma, de nekem nem volt hozzá gusztusom.

Sz*r volt, de rájöttem, hogy jobbat érdemlek, és megerősített abban, hogy nekem ezt soha nem szabad eljátszanom azzal, akit szeretek.

2014. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Fél éve volt szeretőm, amikor összeszedtem valamit odalent. A pasimmal nem védekeztünk, de a szeretővel mindig óvszert használtunk. Nőgyógyászhoz mentem, kaptam kencét és gyógyszert a partneremnek. Kérdeztem melyiknek? Végül odaadtam a pasimnak, de nem fogadta el, miszerint tőle nem kaphatok el semmit. Akkor már amúgy is gáz volt a kapcsolat, elhagytam, de nem árultam el magam.

Utólag buktam le, amikor ő még mindig azon kattogott, hogy vajon honnan szedtem össze valamit, biztos megcsaltam... ezt mind a legjobb barátnőmmel vitatta meg, aki viszont azt hitte őszinte voltam, és elmondta, hogy a szeretőmmel mindig védekeztünk, tőle nem kaphattam. Na ekkor hívott fel az ex, hogy akkor mégiscsak volt szerető???

Azóta eltelt már egy évtized is, és az akkori szerető a férjem.

2014. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, most van az első "komoly" kapcsolatom :), így mély érzelmű megcsalásról nem tudok beszámolni. De még is van egy esetem. 16 voltam, amikor először volt barátom. 2 hónapot voltunk együtt és én rettentően szerelmes voltam, de keveset tudtunk találkozni... Akkoriban sokat chateltem, vele is ott ismerkedtem meg.

Tudtam, hogy egyik este buliba megy. Én nem mehettem, nem engedtek a szüleim..... Felmentem chatre, ahol egyszer csak felugrott egy privát beszélgetés, hogy jobb, ha tudok róla, a barátom éppen most csal meg. Nem hittem el, bár az illető pontosan leírta, hogy néz ki, stb. Azt hittem kamu.. Utólag arra is gondoltam már, hogy a srác maga volt, hátha leszakadok így róla. :D Ez után még kétszer találkoztunk. Én fizettem a kávézóban, mert idézem: "Elköltöttem a pénzem a másik barátnőmre." Addig sem votl valami sok pénzem, gondoltam poénkodik.

Utolsó találkozáskor félig-meddig szakított velem, bár inkább valami szünetről magyarázott, hogy majd fog keresni pár hónap múlva... Hazamentem, másnap elmentem táborba, mire hazaértem, már egy másik lánnyal volt kapcsolatban. :D Nagyon naiv voltam és nagyon rossz érzés volt. Azóta sem bízok meg rendesen senkiben.... Féltékeny vagyok nagyon, bár igyekszem kontrollálni magam.

Nem nagy szám és nem egy több éves kapcsolatot barmolt szét, de még is rossz, hogy az elsőnek így lett vége..

2014. ápr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Amikor tényleg csaltam (életemben egyetlen egyszer), akkor nem buktam le, másnap szakítottam az akkori barátommal. (Persze már rég meg kellett volna tenni.) Rá egy hétre ugyanazzal a sráccal, akivel megcsaltam, este találkoztunk és az eredeti barátom a kihalt utcán pont meglátott, ahogy bemegyünk hozzá... Szerintem kémkedett, amilyen elvetemült volt, kinézem belőle. Aztán ócsárló üzenetetek írt, én meg letiltottam...


Amikor engem csaltak, akkor meg sok árulkodó jel volt. Hajszálak az ágyban, gyanús SMS-ek. De amúgy is érzi a nő szerintem, ha valami történik a háta mögött.


Voltam mindkét oldalon, mindkettő életre szóló lecke volt. Azóta tökéletes kapcsolatban élek és sosem tennék ilyet a kedvesemmel és tudom, hogy ő sem velem <3

2014. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mondom "de érdekes, nem vont le annyi pénzt, mintha külföldön lennél"


TÖKMINDEGY Ő HOL VAN, NEKED UGYANANNYI HÍVNI ŐT...

2014. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!