Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nok, milyen a kapcsolatottok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, milyen a kapcsolatottok az ex baratokkal/ferj (ekkel? A jelenlegi ferjed/parod mit szol hozza?

Figyelt kérdés

Nem volt sok kapcsolatom, pontosan harom.

A negyedik es remelem az utolso a ferjem!

Az elso harommal en szakitottam amikor mar valami nem mukodott de sose egy harmadik miatt! Mondhatjuk jobban vagyunk, beszelunk es felkoszontjuk egymast az unneprkkor

Az egyiknek babaja szuletett es atmentunk vittunk ajandekot es gratulaltunk.

A ferjem szerint ez nem normalis dolog. Tudta, hogy neha neha beszelunk es eddig semmi baja nem volt, nem tudom most mi tortent.


2014. ápr. 9. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs kapcsolatom a volt párjaimmal. Nem igénylem és láthatóan Ők sem. Minek is kéne? Van elég barátom nélkülük is.

Én egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, de nincs igényem arra, hogy olyan csajokkal járkáljunk össze, akikkel a férjem régen együtt élt.

2014. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En az elso ex parommal joban vagyok. Szoktunk talalkozni sot a parom is jon velunk, pl beulunk inni egy colat... jol kijonnek, parom tudja hogy exem egy jo baratom sokmindent tudunk egymasrol es mindig mesel a gondokrol pl hogy a baratnojevel mi a helyzet stb.
2014. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ez teljesen ember függő, hogy ki-hogy viszonyul az exéhez illetve a másik exéhez. Ha nem fogadja el, akkor azt is meg lehet érteni és akkor döntened kell, hogy a jelenlegi marad és megszakítod a kapcsolatot az exeddel vagy belőle is ex lesz :)


1-es voltam

2014. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy komoly kapcsolatom volt ezelőtt, vele nem tartom a kapcsolatot, mert annyira mások vagyunk, hogy nem is értem, hogy járhattunk 5 évet :D


A barátom más tészta, bár idősebb nálam 10 évvel, nem kevés barátnője volt. Úgy igazán komoly csak 4-5, de velük nem tartja a kapcsolatot, legfeljebb néha 1-1 üzenet, vagy ha találkozunk, beszélgetünk picit velük.


Valószínűleg kicsit féltékeny a férjed, ez valamilyen szinten normális dolog. Szerintem ne az exekkel próbálj jó kapcsolatot ápolni, a mostani viszonyod sokkal fontosabb. Ha ennyin múlik a vitamentes kapcsolat, akkor szerintem tarts egy kis távolságot az exektől. Sanszos, hogy az új barátnők sem annyira díjazzák a jó viszonyt az exeiddel :(

2014. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mióta kimondták a válást és 300km van közöttünk azóta egész jó a "kapcsolatunk" nagy ritkán facen írunk egymásnak,hogy mizu? Nem tudjuk egymás telefonszámát így azon se beszélünk...nagyon ritkán összefutunk mert apukámmal kifejezetten jóba van meg az autóját is ő szerelgeti és van amikor az évi 2-3 alkalomból amikor a szüleimhez utazunk pont akkor megfordul ott valamiért,de köszönünk egymásnak és ennyi. Azért nem olyan a kapcsolatunk és nem is igazán érzem azt,hogy ha születik neki gyereke stb akkor személyesen kellene gratulálnom (ha az utcán stb összefutnánk más,de ezért nem mennék) 2 gyerekem van és hát én nem díjaztam volna ha ide akart volna jönni gratulálni.
2014. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére sose találkozok a volt pasijaimmal (ketten voltak). Nem barátsággal váltunk el egymástól.
2014. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a normális, h utána soha többet nem találkoztok ha nem muszáj. Ha szereted a férjed, akkor nincs szükséged iylen emberekre, és nem is modnhatod, h barátként tudod kezelni az exed, mert mikor találkoztok, végig ott fog motoszkálni a fejedben v a férjed fejében, h ti valaha régen mi mindent csináltatok együtt... sztem a férjed normális.
2014. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!