Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudnátok jó párkapcsolatokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok jó párkapcsolatokról szóló könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés
Ma olvastam egy hozzászólást, amiben Pál Ferenc egyik könyvét ajánlották, de már nem találom. Pedig nagyon érdekelne. Ha tudtok még más jó könyveket is, akkor szívesen fogadom az ötleteket. Köszi

2014. ápr. 11. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Pál Ferenc: A függőségtől az intimitásig

+

Szeresd önmagad, és mindegy kivel élsz

2014. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

L. Stipkovits Erika közelebb egymáshoz - 11 tévhit párkapcsolatokról

Olvasmányos és szerintem hasznos.

2014. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy akkor Rollo Tomassi: The Rational Male


[link]

2014. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pál Ferenc könyve tényleg nagyon jó, most végeztem vele, és tanulságos volt, pedig nincs is gond a házasságommal. Sok mindenre ráébred az ember olvasás közben.
2014. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2014. ápr. 11. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb. egy éve olvastam ki egy roppant hasznos könyvet.Párkapcsolatokra szakosodott pszichológus beszélgetéseit olvashatjuk benne.Ha eszembe jut a címe,megírom.
2014. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazokat ajánlanám, mint az első, ezen kívűl Byron Katie: Szükségem van a szeretetedre - vagy mégsem? c. könyvét, és Pál Ferenc előadásait (le lehet tölteni a honlapjáról)
2014. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végre eszembe jutott. Sue Johnson-Ölelj át
2014. ápr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!