Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem mindennap megiszik 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mindennap megiszik 2 doboz sört. Ez engem eléggé zavar, ami miatt gyakran összeveszünk. Szerintetek napi 2 doboz sör elfogadható kategória, vagy már alkoholizmus?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
28%

Teljesen elfogadható, én örülnék ha apukám csak 2 dobozzal inna meg egy nap. Ő viszont tényleg alkoholista

13/L

2014. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy alkoholizmus! Aki alkoholista, az nem sört iszik, és főleg nem csak két "dobozzal" (gondolom, ilyen kis dobozról van szó, az semmi!).
2014. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim válasza:
26%
Gondolj arra,hogy legalább meg áll napi 2 doboz sörnél és nem hulla részeg naponta.
2014. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
44%
Kérd meg, hogy egy hétig ne igyon. Ha nem tud meglenni nélküle, akkor segítségre van szüksége. Ha simán kibírja, akkor kérj tőle bocsánatot, vagy máshogy engeszteld ki :)
2014. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
26%
Egyáltalán nem gáz.. Nálunk van hogy 5 is megiszik
2014. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
78%

Valaki egyszer itt azt írta, hogy a ma elfogadott álláspont szerint ha valaki rendszeresen iszik alkoholt, akár ha napi egy-két kortyot is, az már alkoholistának számít. Nem tudom, lehet, hogy így van. De én erre azt mondom, hogy nagyapám kb. 20 éves korától egész életében naponta megivott reggel és este, volt, hogy délben is egy-egy fél pálinkát, soha nem volt részeg, sem spicces, soha nem emelkedett az ital adagja, rendes, dolgos, családszerető ember volt, hosszú, egészséges, jó életet élt.

Úgyhogy ha csak ez a probléma és nem bonyolódik bele nagyon a férjed az ivászatba, én nem veszekednék.

2014. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
58%
Nekem apukám nyaranta 2-3-at is megiszik, de teljesen önmagánál van, normálisan viselkedik. Szerintem ez belefér.
2014. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
34%
Akkor lenne ez probléma ha napi 2 rekesz fogyna el :D
2014. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
30%
Ez már alkoholizmus.
2014. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
58%
a férjem nem iszik, de ha napi 2 sört meginna...engem nagyon zavarna, és igen, kezdödö alkoholizmusnak tudnám be..a napi rendszeresség miatt
2014. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!