Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek havi öt szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek havi öt szex normálisnak mondható?

Figyelt kérdés
Párom 45 éves lesz. Havi ötször szeretkezünk, azt mondja, hogy neki ennyi elég. Èn sem szoktam kezdeményezni, hiszen este jön haza és tudom, hogy fáradt. Nem fura ez egy kicsit?
2014. ápr. 16. 18:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Mi lenne benne a furcsa? Mindenkinek más az igénye.
2014. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%

Mindenkinek más a normális. Az a lényeg, hogy ez mindkettőtöknek megfeleljen.

Nekem kevés lenne. 15 éve vagyunk együtt, de így is heti 3 van általában. Néha kicsit ritkább, időnként meg minden nap kívánjuk egymást.

2014. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
61%
szerintem nem....
2014. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
4%
Ha a párod a férfi, nekem inkább gyanús. Lehet, hogy otthonra már nem marad energiája. Egy 45 éves férfi még a libidója csúcsán van.
2014. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%
Ez annyira egyén és párfüggő hogy mi kívülről nem tudjuk megítélni. Normális ha mindketten annak érzitek, probléma akkor van ha eltérő az igényetek. Kérdésedből arra következtetek, Te többet igényelsz. Ha ezt elmondtad a párodnak, reklamálhatsz. Ha arra vársz hogy találja ki, csalódni fogsz.
2014. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen normális, kevés pár csinálja ennyiszer, csak nem szokták bevallani. Ennyi idős férfi egyébként sokszor már inkább potencia problémákkal küzd, a férfiak 20-30 között vannak a csúcson.
2014. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
97%
Ne hallgass azokra, akiknek az a rögeszméjük, hogy akármit kérdezel, a válasz biztos megcsal. Régebben volt itt egy kommentelő ő minden nőnek azt válaszolta hogy terhes vagy.
2014. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy mivel évekig nem volt senkije megszokta, hogy nincs szex és megvan nélküle.
2014. ápr. 16. 18:18
 9/37 anonim ***** válasza:
97%
De közöttetek van szex, több, mint heti egyszer, mi jóval fiatalabbak vagyunk és nincs ennyi, mert a férjem pl non stop dolgozik és csak aludni jár haza, nem fogom ilyenkor ezzel stresszelni. Ha van időnk csináljuk, de nem havi ötször, az biztos.
2014. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
97%
Ha neked nem elég, akkor kezdeményezz többször és beszéld meg vele!
2014. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!