Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is él ilyen házasságban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is él ilyen házasságban? Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

3 éve együtt, 1 éve vagyunk házasok. Nem igazán járunk el együtt, minőségi idő sincs, a telefont nyomkodjuk szabadidőnkben.

Keveset beszélget velem, én mintha sokszor a falnak beszélnék.

A szex ritka és rossz, fantázialnom kell a kielégülésgez, előjáték nagyon rövid, pedig szivesen "adakozom". Ha intim helyre téved a kezem, eltakarja, lesöpri...csókot alig akar adni, nyelves csok csak szexnél van, vagy amikor már kívánja, ha nekem jön meg a kedvem, fejre is állhatok, akkor sem...őt már nem is nagyon kívánom.

Mindent összevetve úgy érzem be lettem csapva, az elején nem így volt, minőségi szexuális életet éltünk, jártunk sétálni, enni, pubba...unatkozom mellette nagyon

Én is dolgozom, bár csak részmunkaidőben de hamarosan lesz plusz munkám (külföldön élek).

Normális házasság ez?



2014. ápr. 15. 21:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést!

Nem tartom normálisnak, de ahhoz hogy változtatni tudjatok, mindketten kelletek.

2014. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Eleinte próbáltam visszahozni a tüzet, de ő belekényelmesedett a házasságba, neki csak egy csicska vagyok aki gondolkodik, és bár néga megszeretget, ölelget, nekem ez édeskevés.
2014. ápr. 15. 21:37
 3/35 A kérdező kommentje:
Egy darabig próbálkozgatott de hamar visszasüppedtünk a langyos sárba.
2014. ápr. 15. 21:39
 4/35 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egy kicsit elkapkodtátok a házasság dolgot ha ezt nézzük. Csomó dolgot felsoroltál ami nem jó szex közben de ezeket a párodnak is elmondtad? Szoktatok egyáltalán beszélni a problémákról? Ha nem kívánod őt és unatkozol mellette akkor elgondolkoztál azon hogy minek házasodtatok össze?
2014. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ismerős! Ha szeretnél írhatsz privátot is. Sajnos nagyon tudom miről beszélsz. :(
2014. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Te a lány vagy, vagy a fiú? (hogy jobban tudjunk tanácsot adni, nem mindegy) :D
2014. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Szeretem, lehet rá számítani, egyenes ember, de total nem romantikus. Persze beszéltem mar erről vele sőt, szakembert is fogadtunk, de nem változik semmi. Eddif. Én szeretném megjavitani, de elegem van abból, hogy mindent egyedül...
2014. ápr. 15. 21:48
 8/35 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, elnézést:)

Néha már magam sem tudom, jól tettem-e...jó ember pedig!

2014. ápr. 15. 21:49
 9/35 anonim ***** válasza:
89%
Ennek vége, mind az emberi oldaláról, mind a házassági oldalról a vele való kapcsolatodnak.
2014. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Pont ettől féltem...ez motoszkal a fejemben...
2014. ápr. 15. 22:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!