Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem megcsalt, es a no...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem megcsalt, es a no teherbe esett! Megmentheto meg egy ilyen hazassag?

Figyelt kérdés

Azzal kezdenek tudom, hogy en is hibas vagyok.

Tavaly a ferjem munkaja nagyon stresszes volt, es sokat panaszkodott de en egy ido utan besokalttam es nemigen figyeltem ra

Estenkent ha megivott 2-3 pohar vorosbort gyorsan elaludt es nem kellett hallgatnom a "bajait", igy tobbszor en vettem alkoholt hogy igyon egy ket poharral.

Nem alkoholista es mar csak nagy ritkan iszik!

Szoval karacsony elott elutazott, hogy a sok munka utan szerzodjenek a megrendelovel (sikerult, es mar minden normalizalodott).

De akkor mas is tortent, lefekudt a hotel egy pincernojevel aki most terhes es mindenkeppen megtartja a gyereket (allitolag ott nincs abortusz es mar nem is lehetne mert negyedik honapban van).

A ferjem mindent elmondott mikor haza jott, es megbanta szeretne valahogy jova tenni.

Van harom gyerekunk, es szeretem a ferjem szeretnek megbocsajtani de az a gyerek ha megszuletik mindig emlekeztettni fog a botlasara.

Hogy tudnam ezt lezarni es tovabb lepni?


2014. ápr. 22. 12:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
78%
Biztos, hogy a férjedtől terhes a pincérnő? Úgy tudsz tovább lépni ha változtatsz és vörösbor helyett mással kínálod a férjed, és nem azzal foglalkozol ami elmúlt, hanem azzal ami történni fog, ahogyan szeretnéd, a családoddal kapcsolatosan. Egyik gyerek se tehet semmiről, a többi rajtatok múlik.
2014. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy nem tehet a gyerek semmmiről, de milyen sz@r helyzet az, ha pl. a te gyereked nem tud elmenni nyári táborra, mert a férjednek tartásdíjat kell fizetni. Ez mindig is emlékeztetni fog a dologra. Másrészt nem biztos, hogy fogsz tudni benne bízni. Nem fogsz állandóan azon kattogni, hogy épp hol jár és mit csinál, ha nincs otthon? Én a helydben tuti elválnék, de ez csak az én véleményem.
2014. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
40%
nem hiszem h megtudnek bocsajtani vagy csak nagyon nehezen... amint a gyerek megszuletik rogton apasagi vizsgalatot csinaltatnek.. es milyen orszag az ahol nincs abortusz???? ha engem csalna meg a ferjem es bevallana az meg jo lenne,de hogy terhes es gumit sem huzott... ferjemet kivizsgaltatnam,gyerek ha megszuletik apasagi vizsgalat. lehet nem az ove a gyermek de a megcsalas....... kiverne a biztositekot. bizonyitania kellene hogy igazan szeret... miota vagytok hazasok?
2014. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy lezárod a kapcsolatot vele, ugyanis ha csak fele annyira szeretett volna, ahogy most te ragaszkodsz hozzá, nem feküdt volna le az első szembe jövő nővel. Amit meg előttem írtak, tartásdíj, meg miegymás, jogos, mindig ott fog motoszkálni és tudod miért? Ne legyen így, de lehet, lesz egy olyan időszak, hogy összébb kell húzni a nadrágot, vita vitát szül, elkezdtek dobálózni az elmúlt dolgok sérelmeivel, 1-2x elhinted, hogy ha bezzeg nem feküdtél volna le azzal a nővel, akkor a gyerekeiteknek nem csak párizsit tudnátok venni, etc... de ez csak egy pl. Le tudnál így feküdni vele? Mert én nem, de bennem van tartás, és vagyok annyira büszke... Ha együtt is maradtok, igyekezzetek alaposan a szőnyeg alá söpörni a témát, mert ugye van 3 gyerektek, akik nem h*lyék, és meg fogják később érezni, hogy valami nincs rendben.
2014. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
61%

Én nem tudnék megbocsátani. Gyerek nélkül még csak-csak túl lépnénk valahogy, de hogy ott is van egy gyerek...nekem nem menne.

Én is úgy gondolom, hogy kérnék egy apaságit. illetve ami közös vagyon azt mond a gyerekeimre itattatnám, mert a férjed utá az a gyerek is örökös lesz és tök mindegy, hogy azt a vagyont Te szedted össze a férjeddel, abból az a gyerek is részesülni fog, ha a férjednek köze van hozzá.

2014. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
34%

Ennyi esze azert lehetett volna hogy huz egy gumit...


Nezd, azt nem tudod elhatarozni hogy megbocsatod, es utana varni hogy hogy tudnal tovabblepni.

Azt tudod tenni, hogy eldontod hogy eselyt adsz. Ha igy dontesz, probalod nem felhanytorgatni, ugy hozzallni hogy tiszta lappal indultok, a gyerekre ugy gondolni mintha elozo kapcsolatbol lenne, meg ugy altalaban ugy hozzaallni az egeszhez, hogy azt az elhidegules idoszakot felfogod annak mintha szakitottatok volna, majd ujra osszejottetek volna.

Hiszen vegeredmenyben ez is tortent: elfordultatok egymastol.


Ha es amennyiben idovel tovabb tudsz lepni, azt erezni fogod, es akkor majd meg tudsz bocsatani. Ha nem, akkor megmondod neki, hogy nem jott ossze.

2014. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:

Lengyelorszag, es szerintem is hazudott csak megakarta tartani , hogy gyerektartast fizessen neki a ferjem. Szep ruha, markas ora.... csak arra nem gondolt, hogy itthon harom gyereket kell etettni es iskolaztattni!

9 eve vagyunk egyutt, a gyerkek 2,4 es 7 evesek.


Szeret ez biztos es en is csak eppen mindig erre gondolok nem tudom elfelejteni.

2014. ápr. 22. 12:46
 18/75 anonim ***** válasza:
73%
Az olyan pincérnő, aki egy füttyre rögtön lefekszik a félrészeg vendéggel, mennyivel különb a sarki prostinál? Öt perces ismeretség és irány az ágy?! Nem először tette és nem a férjed az első, akivel, legalább tablettát szedhetett volna. Nem minden pincérnő ilyen, de vannak ilyen nők.
2014. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
80%

ma 12:43

Apasági vizsgálat, és ha a férjed az apuka, akkor bizony ki kell vennie a részét a saját gyermeke neveléséből ugyanúgy, mint a többiéből.

A kedves feleségnek miért kellene ráíratnia mindent a gyerekekre? A feleség után az "új" gyermek nem örököl, a férj után pedig megilleti a neki járó rész.

Boldog babavárást ;)

2014. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
78%
Halkan megkérdezem: miért a no a hibás? Az nem is lehetséges, hogy a kedves ferjednek eszébe se jutott közölni, hogy házas es vannak gyerekei is. Tudod en is dolgoztam pincérnőkent es eszméletlen, hogy mi szöveget képes lenyomni egy pasi, ha agyba akar vinni valakit. Pláne, ha azt hiszi, hogy könnyen kapható....
2014. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!