Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szereti a feleseget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti a feleseget?

Figyelt kérdés
Volt paromnak van egy elottem levo baratnoje, akit nem reg mar elis vett felesegul.Egy eve vagyunk kulin, van egy kozos gyerekunk. Ez az egy ev macskaeger jatekkent zajlott. Hol o akart bekulni, akkor en nem, mikor en akkor o nem. Hazassaguk elott 2 honappal leis fekzdtunk (en akkor azt hittem kamu ez a hazassag, meg gyurut se viselt akkor). Ezutan hivogatott sms ezett h menjek at hozta beszeljunk stb. Sajnos epp nem tudtam de nagyon szerettem volna. O megsertodott es mondta soha tobbe nem nyit felem (ezt is mondta mar egy parszor) de most tenyleg nem. Nem ertem ha egy szerelmes ferfi boldog uj parja melett akivel mar az eskuvot tervezi /terveztek akkor, akkor miert hozzam jart vissza es akart visszaszerezni meg akkor is?! Az eskuvo megvolt es en nagyon elvagyok keseredve, foleg h lehutobbi telefon beszelgetesunk eleg hosszas es aranyis volt. Mit tegyek? Szerintetek hosszu tavu lesz a hazassag?

2014. ápr. 18. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nagy nehezen kihámoztam valamit ebből az egészből,mégpedig azt,hogy ez a csóka egy patkány,neked meg sürgősen gerincet kell növeszteni.Az összes többi kérdés fölösleges,felejtsd el.
2014. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Veszett fejsze. ...Hagyd őket.
2014. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gerincet? miert is?
2014. ápr. 18. 18:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, sokat nem tudok hozzáfűzni az 1-es válaszolóhoz, leírta a lényeget.

Teljesen mindegy a szempontodból, hogy ez a házasság milyen távú lesz, ez a férfi akár vissza is mehet hozzád, de nem fog megmaradni melletted. A helyzet az, hogy jelenleg két vasat tart a tűzben, egyikőtöket sem szeret, de mégis jobb két nőt hülyíteni, mint hogy ezt beismerné és netán egyedül maradna.

2014. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
a gerinc fontos része a tartásnak ..... (vagy ne éljek hasonlattal?)
2014. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igy mar oke. Kisse ketertelmu volt. :)
2014. ápr. 18. 18:37
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
én ezt nem értem
2014. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Magyarul az exed két lyukra játszik.Ez így is lesz,míg te hagyod magad,és ki nem szállsz.Addig meg mindketten folytatni fogjátok ezt a gusztustalan viselkedést,és soha nem juttok majd semmire.Te itt csak másodhegedűs vagy.
2014. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én sem értem.

az exednek, elötted volt egy exe, akit végül elvett feleségül, de töled van gyereke az exednek, de ti már egy éve nem vagytok együtt?

2014. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"miert hozzam jart vissza es akart visszaszerezni meg akkor is?"


A SZEX!


A változatosság gyönyörködtet.

Gondolta, ott vagy te neki talonban, eljátszogat veled olykor.

2014. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!