Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan aki apaként csalódot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki apaként csalódott a párjában/férjében? Aki jó férj de ugyanakkor kiderült róla, hogy nem a legjobb apa?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Nincs. Mivel nem engedélyezett a melegházasság.


Ha azt akarod kérdezni, hogy csalódott-e valaki a párjában/férjében, mint apa, akkor a válasz hogy a feleségek nagy része. Ez egy természetes lefolyású dolog, idealizáljuk a partnerünket, és az valóság az esetek többségében nem olyan rózsás. Ilyen az összeköltözés, házasság, gyerekvállalás. Aki nagyon mellélő, az szokott elválni.

2014. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Igaza van az elsőnek, kicsit túl csavarosan sikerült feltenned ezt a kérdést :D


Hogy valaki APAKÉNT csalódjon a FÉRJÉBEN, az ma Magyarországon nem lehetséges.

2014. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jajjj már na, de látom értitek mit akartam kérdezni :D
2014. ápr. 22. 22:11
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Én csalódtam, de pozitív értelemben. Már a várandósság alatt mondta, hogy ne aggódjak, ő nagyon sokat fog segíteni, mindent együtt fogunk megoldani, stb. Gondoltam aranyos tőle, majd néha megtesz ezt-azt, és legalább próbálja csökkenteni a félelmem, hogy mit is fogunk kezdeni egy babával. És nem! Tényleg megtanult mindent, szó szerint mindent, segít, hogy legyen szabadidőm, maradjon időm a hobbimra is, ne legyek lestrapált, végtelenül kedves, türelmes, jó apa, és nem múlt el a kezdeti lelkesedése sem. Nem panaszkodott soha a kialvatlanságra, sosem volt egy rossz szava, imádja a fiát. Én így csalódtam. Most úgy érzem, tizet is szülnék még neki :)
2014. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Szerinted milyen a jó apa? Ma a nők egyrésze túl sokat vár el a férjétől! Dolgozzon egész nap, de este végezzen házimunkát, játsszon a gyerekkel, akkor is, ha az anya egy hisztis gyereket nevel belőle.
2014. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk nem volt feltétel,hogy "apám" (aki nem is a biológiai,mert örökbefogadtak) foglalkozzon velem,vagy bármit is segítsen anyámnak.Lett belőle egy nagy tahó,bunkó alkoholista,akit anyám csak a pénzért,meg a 34 év együtt töltött időért visel el.
2014. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kicsiként imádta és segített is rengeteget az évek alatt (6 éves) viszont egyre türelmetlenebb lett vele. A mi kapcsolatunk ugyanolyan jó, mint évekkel ezelőtt, velem kedves, türelmes, segítőkész a lányával viszont szörnyen türelmetlen, egy kedves szava sincs hozzá, mintha nem is nagyon érdekelné, hogy mi van vele. Sokszor utasítgatja és mogorva vele, dicsérni szinte alig szokta pedig nagyon igényelné. Azt se lehet mondani, hogy rossz kislány, mert nem hisztis, nem akaratos ha mond neki valamit az apja egyből megcsinálja. Azt mondja párom, hogy szereti a lányát, de ilyen a stílusa, nem tud másként bánni vele.
2014. ápr. 22. 22:39
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Oszt' kend beszélt-e már erről a dologról az urával?
2014. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Én. Akkoriban azt láttam, hogy sokkal türelmesebb a gyerekekkel, sőt háziasabb is mint én, meg neki fiatalabb korában gyakran kellett segítenie a kisebb tesóit ellátni. Egyértelműen tapasztaltabbnak tűnt mint én.


Az első gyerek születése után kb. 1 éves koráig még foglalkozott is vele, közben jött a következő. Aztán egyre több dologból húzta ki magát, a vége az lett, hogy se nekem nem segített, se a gyerekekkel nem foglalkozott. A közös játék kimerült abban, hogy számítógépezett és a gyerekek nézték. Mindenben figyelmetlen volt, volt, hogy a középsősnek magyaráztam az oviban reggel, hogy neki meg a kiscsoportos tesójának melyik ruhadarabját kell az oviban hagyni és mit vigyenek haza, mert az apjuk megy értük délután.

Nálunk a vége válás lett, nem elsősorban ez volt az ok, de ez volt az egyik, ami miatt nem is próbáltam menteni. Úgy láttam, hogy se apának se férjnek nem olyan ember, akiért küzdenem kellene hogy együtt maradjunk.

2014. ápr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos sokaknak kell csalódniuk férjükben apaként. Azért válasszuk ketté a kérdést, mert nem mindegy hogy apa csak ügyetlen, suta a kicsivel, vagy nem is érdekli, nem foglalkozik vele. Ez utóbbi az igazi csalódás.
2014. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!