Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit csinálnátok ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha ezt mondaná a párotok? Megbántott.

Figyelt kérdés

Külföldön élünk 3an, a gyermekemmel és a párommal.

5 hónapja. Ez alatt nem vettem magamnak itt semmit sem, és mondtam a páromnak hogy szeretnék elmenni fodrászhoz, körmöshöz és szempillát csináltatni, meg venni néhány ruhát.

Azt felelte rá hogy nem mert felesleges tízezrek és nem is dolgozom. Hozzátette hogy azért vitt ki engem is hogy spóroljunk, mert ott kellett hagynom a munkahelyem hogy tudjam a gyereket hozni vinni az oviból. Ne kelljen két albérletet fizetni itthon is és otthon is stb.

Nekem ez rosszul esett. Nekem ennyi nem jár? Csak azért mert nem dolgozok?? Egyébként ő sem vesz de ő nem szeret vásárolni és én arról nem tehetek. Mondtam azt is hogy a fiunknak hadd vegyek 5 nadrágot mert minden nap fel vesz egyet majd ha megyen oviba. Azt mondta arra is hogy felesleges.


2014. ápr. 23. 16:37
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja azt hozzáteszem hogy nem itt mert itt drága hanem jövőhéten amikor megyünk haza magyarba
2014. ápr. 23. 16:39
 2/34 anonim ***** válasza:
73%
Azt, hogy ez a te verziód. A párodét nem ismerjük.
2014. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%

És "majd ha megyen oviba" a gyerek, dolgozni fogsz?

Ez egy lényeges kérdés.

2014. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván a párod nem keres milliókat és 1 fizuból éltek hárman, így valóban felesleges a köröm meg a szempilla.
2014. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
havi 500 ezer alsó hangon.
2014. ápr. 23. 16:46
 6/34 anonim ***** válasza:
42%

5 nadrágot? nem sok az egyerre egy kicsit?

én dolgozom, még se járok itt fodrászhoz, körmöshöz, szempilláztatni...

már csak azért sem, mert a fodrász 200 euro, a szempilla meg 100, körömröl fogalmam sincs.. szoval eszembe se jutna erre elverni a pénzem.

akkor csináltatom meg ezeket, mikor évente kétszer hazamegyek.

egyébként beadagolhattad volna neki részleteiben is a dolgot, nem egyszerre.

én is dobtam volna egy hátast, ha ezt igy mind rám zuditod, hogy miket szeretnél.

2014. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
63%
utolso vagyok, mi ketten keresünk 900 ezret..mégse járok itt körmöshöz, se fodrászhoz..mert itt ez a 900 ezer is loszart ért. mikor 30 nm bérlése 300 ezer ft. meg egyébként is, teljesen felesleges kiadás lenne,- köröm, szempilla, még a fodrász is...
2014. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
jaaa, és hogy mit csinálnék- megmondanám neki, hogy kicsit tulzásba estem..az 5 nadrággal és a többivel...de azért ugye egy fodrász belefér? és szépen mosolyognék
2014. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
32%

A kerdezo Magyarban akarja egy kicsit rendbe kapni magat.

Kerdezo, mikor otthon vagytok, ajandekkent kerd ezeket szuloktol, rokonoktol, vagy harcold ki a parodtol. De, igen, ez mind jar neked. Foleg hogy masra nem szorod a penzt. Gyereknek, oviba, 5 nadrag semmi. 2-3-szor oltoztetik oket naponta. Ne hagyd magad, Te egy egyenlo fele vagy egy parnak. ha majd esetleg a parod nem dolgozik, akkor Te is vonj meg mindent tole?

2014. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
64%

bár én se szempillát nem rakatok, se körmöshöz nem járok, hasonló esetben sezrintem nekem is rosszul esne ez a hozzáállás. ÉS nem azért, mert nem fogok megszépülni, hanem azért, mert te gyakorlatilag miatta adtad fel az életed és a munkád. Ő azt mondta, olcsóbb, ő azt mondta, költözzetek mind...

nyilván itthon, ahol vannak nagyszülők, barátok, könnyebben dolgoznál, hiszen lenne segítséged, ha a gyerekért kell menni, de ott kint senkid nincs. Mondd neki, oké, elmész kint melózni, de oldja meg ő a gyereket, Egyből lesz pénz fodrászra.

2014. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!