Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ez mi volt? Meleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi volt? Meleg a férjem vagy csak hazudozó?

Figyelt kérdés

A férjemet mostanság gyakran keresi telefonon egy úgynevezett Béla személy. Azt mondta nekem, hogy a munkahelyén az irodában Ő egy új kolléga és nagyon egy húron vannak, jó haverok lettek, ezért hetente hivja Őt sörözni, billiárdozni stb. Eleinte még örültem a dolognak, had barátkozzanak, de egyre zavaróbb lett, hogy az esti vacsoránál is csöng a telefonja, aztán ő kivonul beszélgetni stb. Egy este a férjem tusolt és én bátorkodtam saját telefonról, titokban felhivni ezt a Bélát, mert meg szerettem volna hivni egy meglepetés grillpartyra a férjem születésnapjára, illetve már kiváncsi voltam, hogy milyen is ez a haver. Nagy meglepetésemre egy elég fiatal hangú nőszemély vette fel a telefont és közölte velem, hogy nem tudja,hogy milyen Béláról beszélek, ő egyedül él és követelte, hogy mondjam meg, honnan van ez a szám. Ezután én elnézést kértem, hogy téves és leraktam. Nem hagyott nyugodni a dolog, belenéztem a férjem telefonjába és volt ott egy sms Béla részére ilyen formában: Drága Béla, nagyon boldog névnapot kivánok! Erre az a nem létező Béla visszairt a férjemnek, hogy: Nagyon köszönöm X, akkor holnap talákozunk a megbeszélt helyen. Ölelés.

Mióta ezt megláttam teljesen összezavarodtam és mindenféle érzelmek kavarognak bennem. Mi történik? Mit tegyek? Annyira kinos volt ez, hogy azóta sem kérdeztem semmit a férjemtől, de azóta is ezen kattogok. Kerek perec kérdezzek rá vagy mit tegyek?



2014. ápr. 23. 17:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Holnap lesz egy ugyanilyen kérdés György névvel?
2014. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
91%
Rá se ránts, nálunk Józsinak hívták :) Nem egyértelmű, hogy a férjed nem homokos, hanem egy hüly*e pa*raszt? A csaj a Béla. Rákérdezni minek? Te lennél a hibás mert belemásztál a telefonjába.
2014. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
A hivásom tegnap történt, mert a férjemnek a hétvégére esik a születésnapja és szerettem volna előre meghivni a vendégeket. Az sms belenézés pedig ma reggel történt. Egész éjjel ezen gondolkodtam és bár sohasem szoktunk egymás után kutakodni én nem birtam ki. A férjem hazajött és mondtam neki, hogy felhivtam Bélát. Teljesen lesápadt, látszott rajta, hogy erre nem számitott, kikelt magából, hogy én hogy képzeltem, hogy beletúrok a telefonjába. Magyarázatot követeltem, hogy miért egy nő vette fel és miért nem tud semmiféle Béláról. Azt felelte, hogy tudja, hogy hazudott, hibázott, de ez a nő csak az új barátja, akivel nagyon jóba lett az utóbbi hetekben és úgy érzi végre van egy igaz haverja, akivel lehet sörözni, lógni, mert fiús tipus. Azért álcázta, hogy férfi, mert nem akarta, hogy én féltékenykedjek, mert nem megszokott, hogy egy férfinek nő a legjobb barátja. Nincs köztük semmi és nem is lesz, engem szeret és bocsánatot kért. Páromnak szinte egy igaz barátja sincs, nagyon megsajnáltam emiatt, még sirt is. Én már nem tudom mit higyjek, nem tudom a férjemről elképzelni, hogy megcsalna. Egyszerűen nem ilyen tipus. Egy éve vagyunk házasok, ő 25 éves, én 23 és elsők vagyunk egymásnak. Halálosan szerelmesek vagyunk már 18/20 éves korunk óta. Ő a Mindenem, nem akarom elvesziteni.
2014. ápr. 23. 19:38
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj,de jó nagy marha vagy, ha ezt beveszed. 17 évesen még én is bevetettem ilyet, de 23 évesen? Nyisd ki a szemed
2014. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
78%
még mindig kamu a kérdés, de keményen dolgozik rajt a kérdező :)
2014. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor úgy látszik, hogy ez a nagy szerelem az ő részéről már elmúlt. Te nem vagy barátja? Veled nem lehet elmenni sörözhetni? És miért pont egy "fiús nővel" haverkodik, nincs elég pasi a világon?

Érdekes egy sztori..

2014. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok vagytok még, és egy embert 20 év alatt lehet TALÁN kiismerni, nem 2. Hazudott neked, innentől kezdve nincs okod bízni benne. Nekem is azt mondta a volt barátom "aki más, mint a többiek, sose tenne ilyet", hogy engem szeret, nem kell más, velem marad. Aztán másnap szakított velem minden ok és előjel, normális magyarázat nélkül, és 3 nap múlva már másik nővel látták. :)
2014. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap valóban Béla nap volt:))

De én nem értem, miért kellett neki boldog "névnapot "kívánni...,meg mi az hogy a megbeszélt helyen találkoznak.Ha kollégák, úgyis találkozna,nem?


Hívd meg a szülinapra,és meglátod ,mi a helyzet velük...Ja meg ha sörözni mennek, menj te is velük:)

2014. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Fas-zomért kell itt kamukérdésezni, ha szerinted az lépj tovább, azt kész, nem kötelező neked mindenre válaszolni
2014. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondd a férjednek, hogy hívja el a nőt hozzátok egyik nap vagy menjetek el valahova közösen. Ha nagyon ellenzi az árulkodó, ha meg belemegy akkor azért látni fogod mi a helyzet igazából, hogy tényleg csak barát-e.
2014. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!