Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem megrögzött profi...

A férjem megrögzött profi hazudozó. Hogyan bizonyítsam be, hogy megcsal? Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy megcsal, annyira már ismerem...
2009. nov. 8. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

oké, bebizonyítod.

mihez kezdesz a dologgal? elöbb azt találd ki.

2009. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod minek bizonygatni?Nem kell a felesleges balhe.Rugd ki es lepj tovabb.
2009. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem már az is elég, ha kiderül, mert elviselhetetlen, már, hogy hülyének néz, és átvág, holott tudok mindent, csak nincs kézzel fogható bizonyítékom. Először is mint feleség és családanya, megpróbálnám rendbe hozni a házasságunkat, ha végképp nem megy, elköltöznék...
2009. nov. 8. 22:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasikat hajtja a vérük. Izgatja őket, hogy titokban csinálják.
2009. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapd rajta, vagy készíts róluk titokban videofelvételt, hangfelvételt.
2009. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne streszeld magad felleslegesen ha kirugod ő is tudni fogja mért. Rúgd ki, hagyd el egy percet se vegyen el az életedből.
2009. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

No igen, a kirúgás az kézenfekvő és tiszta megoldás, csakhogy a kérdező inkább rendbe szeretné hozni a kapcsolatot.

Elég kitartó lehetsz, de nem tudom, meddig akarsz még elmenni önmagad megalázásában? Az nagyon valószínű, hogy hogy ebből soha sem lesz őszinte kapcsolat, mert ehhez a párodnak gyökeresen meg kellene változnia önmagától. Az, ha szembesíted azzal, hogy valahogy képes voltál lebuktatni, nem hinném, hogy azt a hatást váltaná ki belőle, hogy ezentúl sosem csal meg és sosem hazudik többé. Valószínű, hogy inkább neked lesz még szükséged ídőre ahhoz, hogy rájöjj mennyire becsülöd magad.

2009. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell bizonygatni? Kinek? Ha tudod, hogy megcsal, hagyd a francba, nem a bíróság előtt vagytok, hogy bármit bizonygatni kellene.
2009. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha 100% biztos vagyok benne, akkor kinek kell bizonygatni?

Meg ráadásul hazudozik is neked? Miért vagy még vele? Hogy tudsz a bizalom teljes hiánya nélkül vele élni?

2009. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom... talán mert szeretem... rossz lenne nélküle, de így sem jó... én nem ilyen "lovat" akartam...
2009. nov. 8. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!