Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ez mi volt? Meleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi volt? Meleg a férjem vagy csak hazudozó?

Figyelt kérdés

A férjemet mostanság gyakran keresi telefonon egy úgynevezett Béla személy. Azt mondta nekem, hogy a munkahelyén az irodában Ő egy új kolléga és nagyon egy húron vannak, jó haverok lettek, ezért hetente hivja Őt sörözni, billiárdozni stb. Eleinte még örültem a dolognak, had barátkozzanak, de egyre zavaróbb lett, hogy az esti vacsoránál is csöng a telefonja, aztán ő kivonul beszélgetni stb. Egy este a férjem tusolt és én bátorkodtam saját telefonról, titokban felhivni ezt a Bélát, mert meg szerettem volna hivni egy meglepetés grillpartyra a férjem születésnapjára, illetve már kiváncsi voltam, hogy milyen is ez a haver. Nagy meglepetésemre egy elég fiatal hangú nőszemély vette fel a telefont és közölte velem, hogy nem tudja,hogy milyen Béláról beszélek, ő egyedül él és követelte, hogy mondjam meg, honnan van ez a szám. Ezután én elnézést kértem, hogy téves és leraktam. Nem hagyott nyugodni a dolog, belenéztem a férjem telefonjába és volt ott egy sms Béla részére ilyen formában: Drága Béla, nagyon boldog névnapot kivánok! Erre az a nem létező Béla visszairt a férjemnek, hogy: Nagyon köszönöm X, akkor holnap talákozunk a megbeszélt helyen. Ölelés.

Mióta ezt megláttam teljesen összezavarodtam és mindenféle érzelmek kavarognak bennem. Mi történik? Mit tegyek? Annyira kinos volt ez, hogy azóta sem kérdeztem semmit a férjemtől, de azóta is ezen kattogok. Kerek perec kérdezzek rá vagy mit tegyek?



2014. ápr. 23. 17:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak haverok lennenek,nem titkolta volna el,es nem irta volna at a nevet. Menjetek el valahova kozosen. Ha nagyon ellenzi,akkor a szeretoje,ha bele megy szo nelkul,akkor talan nincs gond. Nem akarlak elkeseriteni,de szerintem megcsal teged
2014. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Gringabringa válasza:

istenem, nyisd fel a szemét ennek a lánynak!

ja bocs, már próbáltad is csak nem sikerül.

2014. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
44%

A sörözős lány nagy eséllyel leszbikus:_d

Nincs mitől félned:))

A grill partin vegyél fel egy mélyen kivágott felsőt és teszteld a csajt:DD

2014. máj. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Utolsó,neked se juthatott sok ész...
2014. máj. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Szia! Van fejlemény?
2014. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Csak poénkodtam:D


Nyilván nincs semmiféle haver nő a dologban:D


De a feleségnek ha van egy kis humorérzéke,akkor leteszteli a dolgot:D

2014. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Jólvanna, magamra vettem a sörözős lány=leszbikus beszólást :D

Amúgy tényleg mi van azóta?

2014. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Én meleg vagyok,de nem iszom egyáltalán alkoholt:)

Ez most van akinek jó pont van akinek rossz:D


Mindezektől eltekintve szerintem az olyan kapcsolat eleve halálra van ítélve,ahol a férjnek nem lehet ellentétes nemű barátja,mert a feleségnek ez nem tetszik,vagy fordítva:D

Én az ilyen embereket messze elkerülném.


Nálunk a rokonságban van ilyen,a nő meg sem engedné a férjének,hogy olyan helyen dolgozzon,ahol nők is vannak.

Szerencséjére olyan a munkaköre,ahol nincsenek nők.

De pl strandra sem mennek,mert nem bámulhatja a nőket,meg hasonló.Szóval az ilyen betegesen féltékeny,uralkodó,kisajátító kapcsolatból jó nem lesz.

Persze itt nem tudom,hogy mi a helyzet.

Lehet,hogy tényleg nem barátról van szó,hanem többről.

De a nőnek akkor sem kellett volna egyből erre gyanakodnia:)

2014. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!