Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha csak úgy úszhatnátok meg az utcára kerülést, hogy a feleség lefekszik valakivel?

Figyelt kérdés
Egy doku-realitiben láttam ilyet. A feleségnek ajánlottak egy éjszakát, rengeteg pénzért. Ti mit tennétek, ha hasonló helyzetbe kerülnétek? Tudom, nem reális, de ha mégis?
2014. ápr. 23. 18:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%

Visszaköltöznénk a szülőkhöz.

Ilyen feleségem eszébe jutna többet nem lenne a feleségem az biztos.

2014. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
98%

"Egy doku-realitiben láttam ilyet. "


Aha, a Tisztességtelen ajánlatban. Robert Redford tette az ajánlatot Demi Moornak ;D

2014. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nem, a gyanú árnyékában volt.
2014. ápr. 23. 18:50
 4/43 anonim ***** válasza:
91%

Inkább megyek az utcára minthogy hagyjam hogy a szerelmem más tologassa,még akkor is ha egy éjszakáról lenne szó.

És még valami.Megölném azt aki ilyet ajánlgatna! De valószínű ilyen nem fog megtörténni,mert Én azért megoldom a dolgokat vagy így vagy úgy ,nincs lehetetlen!

2014. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

"A feleségnek ajánlottak egy éjszakát, rengeteg pénzért"


Ilyenekről általában az önmagukat jelentősen "túlárazó" feleségek és tinilányok szoktak elmélkedni.

Persze!

Jön a Brad Pitt és még ő ad 10milliót, hogy megfektethessen egy lelakott háziasszonyt...

2014. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
73%
Kinek mi a rengeteg. Szerintem mindenkinél van egy olyan összeg. De persze csak elméletben.
2014. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
89%

"egy éjszakát, rengeteg pénzért"


Bocs, de mije van annak a feleségnek,

amit nem kaphat meg bárki néhány ezresért, bármelyik bekötőúton??


Ha meg egy pasi ad magára, akkor elvből sem ad pénzt szexért,

ill. eleve nem is kezd egy ribivel!

2014. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

- Hölgyem, lefeküdne velem 5 milliárd Ft-ért?

- Igen.

- És 100 Ft-ért?

- Mégis mit képzel, mi vagyok én?

- Azt, hogy maga micsoda, már megbeszéltük, most már csak az árról alkudozunk.

2014. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
a férjem előbb vágná le mindkét karját, minthogy nekem a testemet kelljen árulnom.
2014. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
51%

Őszintén megmondom: nem tudom. Attól függetlenül, hogy nálam erkölcsösebb nőt nem lehetne találni...(életem egyetlen férfija a férjem...rajta kívül soha senki nem volt és nem is akarok mást)

Ha a férjem belemenne...ha amúgy nem undorodnék teljesen az adott férfitól...ha nagyon-nagyon-nagyon sok pénzt adna egyetlen egy éjszakáért...akkor TALÁN átgondolnám a dolgot. De az a nagyon sok pénz...tényleg nagyon sok. Nem százezres tétel...sőt, még csak nem is pár millás. Pár 10 millás összegnél kezdenék el egyáltalán filózni a dolgon. Az alatt, előbb rabolnék ki valakit...mintsem eladjam magam..........ez az igazság. 29/nő

2014. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!