Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi fér bele egy házasságba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele egy házasságba?

Figyelt kérdés
Neked rosszul esne ha a feleséged elmenne egy másik pasival kettesben vhova a hobbijával kapcsolatban? Féltékeny lennél? Rosszul esne? Nyilván nem történne semmi egyéb, és a pasi tudja is h házas a nő.
2014. ápr. 25. 11:24
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit az lennek..... bar ha tudnam hogy jo baratok/ismerosok nem aggodnek de no lettemre bennem lenne a felsz hogy a paromra ramaszik a no... de ha szeret a ferjed/feleseged akkor nem csal meg :)
2014. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ez beleférne. Alapból nem mennék hozzá olyanhoz akiben nem bízok meg maximálisan. Valaki meg akar az meg fog csalni, akármennyit szabályzod.
2014. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam h a pasi egyedülálló.

Köszi az eddigi választ :-)

2014. ápr. 25. 11:32
 4/45 A kérdező kommentje:
Amúgy én vagyok a feleség, a férjem nem díjazza a dolgot, azért próbálom megérteni az ő oldalát.
2014. ápr. 25. 11:33
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
elso vagyok.. altalaban a baratok ( ferfi es no) valamelyik tobbet erez az esetek 95%-ban... ha latnam a pasin hogy tobbet akar leallitanam. es ha a ferjed nem bizik benned miert vett el felesegul? ha akarod megcsalod akarmikor nem kell neki azt tudnia.. ez oda vissza igy van.
2014. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hobbi? Hova mennek? Mennyi időre? Hogy hogy kettesben? Más nem megy, akinek még ez a hobbija?

Ezekre azért kíváncsi lennék.

Úgy általánosságban nekem beleférne, mivel nem törvényszerű, hogy ugyanaz egy pár hobbija, és miért ne járhatna pl. az egyik fél futni másokkal, akkor is, ha a párja nem szeret futni.

2014. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Több infó hiányzik.


Mi az a hobbi, hová mennek, mennyi idöre?


Alapesetben nem hiszem, hogy ennek problémának kellene lennie.

2014. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező

Én egy férj vagyok megbízok a feleségemben de hogy CSAK ketten elmenjenek valahova hobbi címszóval , na az kizárt. Neked jól esne hogyha a férjed egy másik csajjal töltené az idejét? Mi inkább keresünk közös hobbit, mert ennek nem lesz jó vége. Megtapasztaltam az életem során sok dolgot, olyan helyen dolgoztam ahol sok férfi és nő dolgozott egy helyen (sok!) láttam több gyermekes anyát a wc-ben randevúzni a családos lovagokkal és még sorolhatnám.

2014. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Nem a bizalom hiánya miatt, csak szte minden megcsalás így kezdődik, először csak egy kávé, egy séta. Ha az ember nem is akarja megcsalni a párját , megkedveli a másikat előbb utóbb stb. Szte nem úgy kezdődik h bumm be az ágyba. És ennek veszélyét kell elkerülni.

Csak kutyát úsztatni akartunk elmenni vhova kocsival. A férjem nem szeret sokat kutyázni, nekem viszont a sportkutyázás az életem, és a pasi elhivott h elvisz kutyát úsztatni.

2014. ápr. 25. 11:45
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

És az illetőnek is van kutyája? Azt is vinnétek?


Mert ha nem és nem, akkor erősen randiszagú a dolog, és hobbi ide vagy oda, szerintem ez nem fér bele.

2014. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!