Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi fér bele egy házasságba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele egy házasságba?

Figyelt kérdés
Neked rosszul esne ha a feleséged elmenne egy másik pasival kettesben vhova a hobbijával kapcsolatban? Féltékeny lennél? Rosszul esne? Nyilván nem történne semmi egyéb, és a pasi tudja is h házas a nő.
2014. ápr. 25. 11:24
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
73%
Gondolj bele abba, hogy fordított esetben neked hogyan esne.
2014. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
95%

a legnagyobb gond az h ez nem egy régi barát,régi kolléga,sportpartner stb hanem valami új fickó.


amúgy fordítsd meg: édesem tudom h nem szeretsz focimeccsre járni.. a minap megismertem egy helyes csajt aki azt mondta mostantól szívesen elkísér meccsre. ugye nem gond?


ha így szólna a dolog az teljesen oké lenne: édesem a dóri-gyerekkori barát,kolléganő stb-szívesen eljönne velem meccsre ugye nem gond?

2014. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
36%
elhívott kutyát úsztatni ... mindjárt összekarmolom magam, ez a fazon egyszerűen dugna téged ... mindenesetre megvan már köztetek a közös pont, így bármi alakulhat ... a férjed helyében még a kutyától is eltiltanálak ... és a te szegénységi bizonyítványod, ha nem érted meg a férjed hozzáállását
2014. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 Janka néni ***** válasza:
44%

A féltékenységben mindig több az irigység, mint a szeretet.

Ha az a bajod, hogy a feleséged máshol, mással kellemesen tölti az idejét, az baj. Mindenkinek szüksége van arra, hogy feltöltődjön, ez lehet a varázs a Te szemedben is.

A körülmények ellenére nem hiszem, hogy ez megcsalás, vagy kacérkodás (egy kicsi még abból is belefér: a vonzerő próbára tétele).

Szerintem, ha ez megcsalás lenne, akkor nem ilyen nyilvánvaló módon rendeznék. Bár, ez előszobából még bármelyik irányba lehet menni.

2014. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak pár évtizede vagyok házas, de soha fel nem merült, hogy bármelyikünk ne mehetne el bárhová azzal, akivel akar. A házasság nem azonos a partnerhez kötöttséggel az élet sok területét tekintve. Ha nem szeretném megnézni valamelyik filmet, de ő igen, akkor menjen azzal moziba, akivel akar. Ő sem jön velem operába. Nem kell azonosnak lenni, nem kell pontosan azonos érdeklődéssel bírni.
2014. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
62%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

tanulságos történet arról, hogy a feleség rendszeresen eljárt bulizni a férj nélkül, mert ez neki jár ... valahol a végén a kérdező beírja, hogy kiderült az igazság, az asszonyka félredugott, csak hoppon maradt

2014. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egy házasságba semmi helye egy ilyen "másik" pasinak.
2014. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

én sportolni járok egy haverral, párom tudja, elmondtam, nem engedélyt kértem, csak szóltam, ha ez neki rosszul esik és rossza neki, akkor szóljon és nem megyek.

mondta hogy kicsit furcsa az elején, de a srác is foglalt, de bízik bennem. ő is találkozik a haverlányokkal, abból sincs semmi vita.

2014. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
50%
Egész más együtt sportolni, mint egy idegen férfival az erdőben "kutyát sétáltatni".
2014. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, nem lennék féltékeny, eleve nem vagyok egy féltékeny, uralkodós típus.
2014. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!