Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most mit tegyek, elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, elmondjam vagy elmenjek?

Figyelt kérdés

Az elozmenyekrol csak annyit, hogy feltekeny voltam a ferjem egyik munkatarsara (no), sokszor veszekedtunk miatta (este sokat beszeltek telefonon vagy munka utan sorozni mentek.

A ho kozepen a ferjem azt mondta, hogy masik varosba ment dolgozni a kollegina.

Kivancsisagbol a no nevevvel keszitettem egy email cimet es irtam a ferjemnek egy mailt, hogy hogy van ...

O valaszolt, hogy jol minden oke, kerdezte hogy megerkezette e ...

Szoval itt nem alltan meg es megirtam, hogy penteken vissza jon mert valami dolga van es megihatnank egy sort.

A ferjem bele ment.

En meg mondtam, hogy csutortok-szombat elutazhatnank valahova, erro azt mondta, hogy penteken a gyerekekkel lesz (elozo hazasag) mar megigerte nekik.

Mit tegyek? Menjek el a megbeszelt helyre en? Vagy mondjam meg es veszekedes lesz megint?


2014. ápr. 29. 10:22
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus, ha nincs problémánk, generáljunk egyet!
2014. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
86%
Ebből válás lesz. Én legalábbis tuti elzavarnálak, bármelyik eset jön is be.
2014. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem egy pszichológushoz menj el.


Amúgy ha már ekkora baromságot csinálsz, hogy más nevébe levelezel a saját férjeddel, akkor miért nem pl a lakásodra hívtad, hogy felmegy-e? Miért sörözni? Mi a jó fenét bizonyít ez? Szerintem csak magad alatt vágod a fát.

Abból amiket írtál nekem úgy tűnik, hogy az égvilágon semmi nincs köztük. Szerintem hallgass inkább, mert ha ezt elmondod akkor neked annyi.

2014. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
83%
hát lehet hogy a gyerekekkel is lesz pénteken, de a nőt nem mondta mert tudja hogy féltékenykedsz és szerintem ok nélkül! oda ne menj, mert ebből nagyon nagy botrány lesz, hogy ilyet csináltál, becsaptad és valljuk be egy kicsit gyerekes a dolog. Ha már mindenképp írni akartál a nevében akkor mondjuk miért nem terelted a szót a kapcsolatotok felé? mert akkor kiderült volna legalább hogy feleslegesen viselkedsz így. Inkább hallgasd el amit tettél és próbálj meg kevesebbet veszekedni, mert ezért fogod elveszíteni nem a koleganő miatt.
2014. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak akkor lenne veszekedés hogyha elmondod, ha ahelyett, hogy tűrnéd, amit a fejedhez vág, visszavágnál. Szerintem teljesen jogosan akadna ki, hiszen tényleg nincs semmi köztük, ő ezt meg is mondta, de te gyerekes módon a nő "bőrébe bújva" találkozót beszéltél meg vele. Elhiszem, hogy furdalt a kíváncsiság, meg könnyebb féltékenykedni, mint bízni a másik szavában, de itt te voltál a rossz...

Most már lehetnél őszinte, és próbálhatnád jóvá tenni.

Nem támadásnak szánom, de gondolom te is hasonló véleményen vagy.

2014. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Hazudott, azt mondta a gyerekekhez megy.

Nem hiszek a ferfi-no baratsagba. Munka utan meg fel orakat krpes volt vele telfonalgatni meg chat elni.

2014. ápr. 29. 10:36
 7/51 anonim ***** válasza:
87%
Nem kaptad rajta semmin. Akkor mért akarsz lebuktatószitut rendezni?
2014. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
74%

Az oké,hogy te nem hiszel de lehet,hogy ők igen.

Az meg,hogy a csajnak adtad ki magad undorító.De te tudod.Na meg volt veszekedés emiatt.Azért mert elmenne sörözni a csajjal te megint kivágnád a cirkuszt.

2014. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Valami konkrétabbat kellett volna kihúznod a férjedből, pl a nő azt írja, hogy találkozzanak hétvégén, és legyen szex is. Na és az lenne az érdekes, amit arra írna a férjed. Ha elutasítja megnyugodhatsz, ha meg belemegy, lehet szembesíteni. Ebből szerintem kiderülne, hogy megcsal-e vagy sem. Mert ha még el is megy a találkára, az még nem biztos, hogy több is van köztük.
2014. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
92%

Képtelen vagyok megérteni, hogy amint egyes nők ujjára gyűrű kerül, miért hiszik azt, hogy a férjük a tulajdonuk, és rá se nézhet más nőre, nem is beszélgethet más nőkkel.

Pedig én is nő vagyok, férjem is van, de soha eszembe sem jutna ilyesmiből ügyet csinálni. Kérdező, miért ne lehetne a férjednek nőnemű barátja, haverja? Miért következik ebből automatikusan, hogy megcsal? Nekem is vannak fiúbarátaim, a férjemnek is vannak barátnői, na és? Sőt, azon sem szoktam kiakadni, ha az utcán a férjem megbámul egy másik nőt. Olyan is volt, hogy még én mondtam neki, nézze meg, milyen csinos az a csaj.

Szörnyen el vannak tájolva egyes nők, aztán az ilyenek csodálkoznak leginkább, hogy nem működik a házasságuk. Senki sem akar kalitkában/börtönben élni, ezt ideje lenne már végre felfogni.

2014. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!