Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan tudhatom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a férjem nem szeret?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Érzed.
2014. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmit. Azaz sokszor ezt éreztem, de ez MINDIG probléma volt, mert családtagokkal szemben is voltak ilyen érzéseim néha, ami nem bizonyult valósnak. Tehát magamra, érzésekre nem hagyatkozok.
2014. máj. 3. 21:02
 3/15 anonim ***** válasza:
Hogyan viszonyul hozzád?
2014. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole! majd ha mar nem szeret vagy hebeg habog, vagy azt mondja igen, de erezni fogod, hogy nem igaz.
2014. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy belém köt, sokszor nem tetszik neki, ahogy viselkedem. Nem mondja nyíltan, de olyankor beszólogat, látom, hogy sértődött, nem engedi, hogy hozzáérjek, elutasítja a közeledésem.
2014. máj. 3. 21:20
 6/15 A kérdező kommentje:
Á, ő ilyen kérdésre, hogy szeret vagy nem max. egyszer, ha válaszolt (bár nem is kérdezgetem, nekem sem a stílusom), akkor sem pontosan fejezte ki, de ezt így nem is akarom megkérdezni. Egyszer smsben megkérdeztem, mert ki voltam teljesen, arra nem válaszolt. Aztán ő volt megsértődve és nem lehetett közeledni felé.
2014. máj. 3. 21:24
 7/15 A kérdező kommentje:
Őszerinte meg én értem félre az ő mondanivalóját és unja, hogy nekem minden BESZÓLÁS, holott nem is. Dehát érzem a hangján, hogy valami nem oké és el is zárkózik olyankor. Szóval nem vagyok hülye.
2014. máj. 3. 21:27
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Miért nem azt kérdezed: honnan tudhatom meg, hogy a férjem mennyire nagyon szeret? Ilyen kérdést sosem látok, mindig csak azt, hogy a nő semmiben nem hibás, a férfi mindennek az oka, ő a rossz, ő nem szeret senkit, a nő véletlenül sem túlérzékeny és a szegény artatlan nő, honnan tudhatja meg, hogy mennyire NEM szeretik.

Természetesen ez nem kötöszködés, csak megjegyeztem. Érezned kéne, hogy ha nem szeret, és akkor éreztesd vele hogy rosszul esik neked, vagy akár a szemébe is mondhatod, hogy: Drágám, nem érzem hogy annyira szeretnél, mint a kapcsolatunk elején. Kérlek éreztesd velem, hogy még mindig szeretsz. ( Mellékesen Te is tegyél azért, hogy szeressen. Például: több szex, megkíválod sörrel vagy valami, amit szeret, azért ezt a két példát írtam, mert sok férfi ennek örülne a legjobban. )

~1 férfi

2014. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A férjed egy tahó aki nem viseli néha el a viselkedésedet.

Hogy ismert meg téged? Sokat változtál azóta?

És az, hogy te megkérdezted egy magad alatt lévő napon, hogy mi van, és még nem válaszol, sőt, még ő durcizik, ez valami nagyon gyerekes felfogás.

2014. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem én a férfi hozzászólót, de sajnos úgy látom, hogy bármit teszek, neki nem jó. Szóval azt sem tudom, hogy mivel lehetne neki örömet szerezni. Ugyanaz a dolog egyszer jól sül el, máskor meg nem. A példánál maradva: szex és sör. Nagyon jó, hogy pont ezt hozta fel. Pl. sokszor szeretnék szexet és közeledek, de többször visszautasított. Amikor besokalltam a visszautasítástól, akkor már közeledett ő is, dehát az már mégsem olyan, mintha neki is kellett volna a dolog AKKOR és OTT. A sör: egy lazulós este ötletét feldobtam, akkor meg alkoholista voltam. Szóval nem tudom. Lehet, hogy túlérzékeny vagyok kicsit, de MIASZART csináljak vele? Nem tudom a megoldást.
2014. máj. 3. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!