Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Itt vannak pasik is, úgyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vannak pasik is, úgyhogy hátha mondanak okosat. Sos! Honnan tudhatom, ha a férjem már nem szeret? Ki vagyok borulva!

Figyelt kérdés
Mert most így érzem. Kirekeszt az életéből, nem kommunikál velem eleget, például ma meg sem kérdezte, hogy mi volt velem. Mikor én kérdeztem, azt mondta had pihenjen, majd később. Nem is tudom mikor volt utóljára egy kedves, gyengéd szava, vagy egy figyelmes gesztusa, vagy mikor hangzott el az, hogy "te mit szeretnél". Mintha minden körülötte forogna. Az igaz, hogy depresstiós. Nem megy a vállalkozás, csődközeli az állapot, alig tudunk megélni. De akkor miért nem egymást támogatjuk? Ki-ki egyedül szenvedjen? Nekem is nagyon nehezek a mindennapok, és egyre jobban egyedül vagyok. CSak a gyerekek tartják bennem a lelket.Hol az a pont, ahol azt mondhatom, hogy az érdektelensége a rá nehezedő terhek miatt van és mikor tudjam, hogy már én is a terhek között vagyok?
2010. nov. 16. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
ezt elmondtad így neki is? ha nem akkor mutasd meg neki amit most itt leírtál.
2010. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Hát a legkézenfekvőbb dolog a szex. A férfiak nem olyanok mint a nők, nekik létszükséglet.

Ha nem szeret, vagy mást szeret, akkor nem kellesz neki az ágyban sem. Egy normális pasi nem bírja ki pár napnál tovább szex nélkül, akármilyen fáradt is, szüksége van rá. Tehát ha mondjuk nem akar többet heti egy-két alkalomnál, akkor az például már nagyon gyanús. De ha neked kell rábeszélni a dologra, akkor az is.

2010. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez a sok dolog, amit a férjed , veled kapcsolatban nem csinál, az neki eszébe sem jut. A legtöbb férfinak sem. És ha még nem voltál depressziós, akkor nem is tudod, milyen nagyon rohadt egy dolog az. Inkább arra próbáld rábeszélni, hogy menjen el pszichiáterhez. Hátha így visszakapod őt.
2010. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
mondd el a férjednek, hogy mit érzel, és biztosítsd, hogy mellette állsz. nálunk is ez a helyzet (anyagiak) de mi megpróbálunk együtt túlvészelni dolgokat. egyébként meg a nők többet bírnak:S
2010. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem értek egyet a második válaszadóval, bár mindenki saját maga partneréből indul ki. Mivel gyerekek vannak, úgy gondolom, hogy párodra jobban tornyosulnak ezek a gondok, nem látja a kiutat, óriási felelősséggel van felétek és gondolom eddig ő tartott el. Te dolgozol? Nem könnyű helyzet, ha alig tudtok megélni, akkor inkább efelé próbálj összpontosítani, és nem a második válaszadó szerinti sex felé. Először próbáld tisztázni vele, hogy van-e olyan amiben esetleg te tudsz segíteni, mondd el neki, hogy ahogy eddig a jót, úgy ezt a nehézséget is együtt kell átvészelnetek és bátran ossza meg veled, különben ilyen meg olyan gondolataid támadnak a csendessége miatt, de tudod, hogy ez nem így van. Őszintén próbálj vele beszélni és nyiltan. A válaszból mindent tudni fogsz. Ajánld fel, hogy ha lehet akkor te mész dolgozni ha esetleg nem dolgozol, vagy keressetek EGYÜTT megoldást. Nekem is most szűnik meg a munkahelyem, sokat beszélünk róla, és igenis nagyon feszült vagyok emiatt. Én mindig dolgoztam, egész életembe, és igen, egy ilyen qrva rossz nap után, valószínű, hogy nem igazán lenne kedvem a szexhez, max egy ölelés és bátorítás, meg érezzem, hogy támogatást kapok lelkileg.
2010. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. Hú a sex most nem biztos hogy lehet mérce, mert:

a kisebbik gyerek 1 éves, a mai napig fejem a mellem, mindig tele van tejjel, ez nem a legsexibb dolog ugye :), vagy sokszor éjjel óránként kelek a gyerekhez,mikor lehetne sír a gyerek, vagy sokszor ő elalszik már 8kor a tévé előtt, s ekkor nem merem kelteni, mert akkor nem tud visszaaludni (a depi miatt alvási zavara van) stb. Szóval a sex ritkán jön össze, sok mindennek kell klappolni, de ha van, akkor kívánja és jó.

A baj, hogy én is depis vagyok. Hónapok óta alig alszok, ki vagyok merülve, és az anyagi dolgok miatt én is folyton görcsölök. De mindig erőt veszek magamon és a gyerekek miatt és miatta mosolygok, nevetek, mert ha nem tenném széthullana a család. Ha én is kibukok, akkor mindenki kibukik. Szóval tartom a lelket mindenkibe.De most már elfáradtam. Bennem ki tartja a lelket?

2010. nov. 16. 19:44
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

utolsó vagyok. Oké, látom pici a gyerek, és azért nem tudnál dolgozni. Mondd el amit érzel, hogy te is fáradt vagy, te is félsz, de ha őt így látod jobban félsz.

Szerintem te nem lehetsz teher neki, csak még nem tud mit kezdeni a helyzettel.

2010. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tartott el. Igen dolgozok, bár most gyeden vagyok. 8 hónapos terhes koromig dolgoztam. A gyerek még szopizik elég sokat,ezért nem dolgozok még, de lehet vissza kell mennem. Sajnos nem tudok segíteni neki. Sok a hitel, mind a családi, mind üzleti téren, nem is tudom hogy mászik, mászunk ki belőle. Még ha visszamegyek dolgozni is akkor sem mászunk ki a szarból. De legalább mi lennénk egymásnak :(
2010. nov. 16. 19:48
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Meg fog oldódni minden..

Párodnak hagyj egy kis időt, jobb ilyenkor egyedül lenni!

+ Főzz neki valami finomságot!


Kitartás!

2010. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Megpróbálok beszélni vele, bár nehéz egy lelkileg labilis embernek megtalálni egy másik lelkileg labilis emberrel a megfelelő "hangot". HA MÉG FÉRFIAK VÁLASZOLNÁNAK JÓ LENNE, MERT KÖZTUDOTT HOGY FÉRFI-NŐ NEM EGYFORMÁN VAN ÖSSZERAKVA :)
2010. nov. 16. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!