Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsal a férjem. Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem. Érdemes lebuktatni, vagy már mindegy, ha úgyis válás lesz belőle?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 12:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Te mit gondolsz?
2014. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
én boritanàm a bilit, nem birnàm ki. Mindig boritottam szakitàs elött....
2014. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
Minek?:D Had higyje azt, hogy semmit nem tudsz:D úgy jó a játék:) magadba meg mosolyogj jókat, hogy a következő nőci lesz a balek szerepébe:)
2014. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
* következő nőci lesz a balek szerepébe, és te végre valahára megszabadulsz tőle:)
2014. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Én lebuktatnám.Kémprogram ,telefonfigyelés,egyébként honnan tudod?

A válás pedig nem biztos.

2014. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Én férfi vagyok, de azt mondom, hagyd meg a tudatban, hogy Te semmit sem tudsz. Csak add be a válópert.
2014. máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14%
ha válás lesz belőle, akkor már úgyis csak papíron vagytok házasok nem? Akkor már a megcsalás is mindegy szerintem, meg nem is megcsalás, ha nem vagytok lényegében együtt érzelmileg.
2014. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem igenis buktasd le. Hadd lássa, nem tudott átverni, és nézzen szembe a szemét viselkedésével.
2014. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem add be a válási papírokat. Ha rákérdez, hogy miért akarsz válni (ha még nem tudja) akkor elmondod neki. De nem kell bizonyítgatnod, meg nyomoznod. Ha úgy is tudod, hogy megcsal, akkor felesleges.
2014. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Buktasd le előbb. Ne higgye már azt, hogy olyan naiv vagy, hogy nem vetted észre. Kitartást és sok erőt kívánok neked. Remélem fogsz találni egy olyan férfit, aki nem aláz meg
2014. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!