Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintem megcsal a férjem A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsal a férjem A mobilja le van biztonsági zárazva a múltkor kinyitottam átnéztem nem találtam benne semmit De mégis kéne valami jó ötlet vagy valami furfangos kérdés amitől esetleg elszólná magát akaratlanul is! ötletek? 14 éve együtt

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 13:50
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

De miből gondolod, hogy megcsal? Van valami oka?

Így nehéz tanácsot adni, hogy mire figyelj, minek nézz esetleg utána, ha nem lehet tudni semmit, hogy mi történt.

2014. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
89%
Van valami más jele is? Nem kell hirtelen sokat túlóráznia például?
2014. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
20%

Aki keres az talál. Megérdemled a sorsod.


Másik telefon vagy egy mezei pasi név mögött megtalálod amit akarsz, csak aztán ne cirkuszolj, mert magadnak kerested a bajt.

2014. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
21%
Nyugodjál meg! Hazajár, hazaadja a fizetését, szeret ? Kösd le magad és ne ezen rágódj! Ezzel fogod a kapcsolatotokat tönkre tenni!
2014. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
nem túlórázik egyáltalán! meló után hazajön és ha én dolgozom akkor megy a gyerekért! csak nagyon furcsa mostanában eddig jól megvoltunk! lehet egyből nem erre kellene gondolni?
2014. máj. 9. 13:56
 6/49 anonim ***** válasza:
36%
egy kutakodó, bizalmatlan, mást nem tisztelőt sokan megcsalnának :(
2014. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem kérdezel rá?Ha semmit nem találtál a telefonjába,mégis miből gondolod hogy megcsalt?Én mondjuk nem kutakodnék!Nem egyszerűbb tiszta lapokkal játszani?Ezek szerint nincs nagy bizalom a részedről.
2014. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
85%

De mi a furcsa?

Az hogy nem találtál semmit a telefonjában? :S Az inkább jó, nem?

2014. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha mostanában furcsa, annak nyilván oka van. Mindig oka van pontosabban. Viszont a millió okból a másik nő csak egy lehetőség. Szerintem ne erre gondolj rögtön. Ha kimaradozna, akkor talán lenne alapja, de szerintem így más lesz a megoldás.

Lehet családi probléma, amit nem akar elmondani, esetleg veled van valami gondja de úgy érzi nem akar beszélni róla, vagy munkahelyi afférok, szóval elég széles a skála. Szerintem ülj le vele trükközés helyett, és kérdezz rá mi bántja.

2014. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
igen az jó hogy nem találtam semmit csak a viselkedése furcsa!
2014. máj. 9. 13:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!