Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Biztonsági őrt eskuvore?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztonsági őrt eskuvore?

Figyelt kérdés
Fenn áll a veszély,hogy megpróbálják tonkretenni az nagy napunkat. Van (volt) valakinek hasonló problémája? szukséges e a biztonsáhi őr, vagy elég valamelyik rokont ráálítani a nemkívánatos személyre? Koszonom elore is a válaszokat.

2013. okt. 19. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csak semmi feltünősködés, ha balhé veszélye áll fenn, vagy ne hívd meg az adott személyt, vagy ha meghívod a balhés embert,akkor nem kell oda hivatásos, egyenruhás biztonsági őr feltűnősködni, elég egy nagy darab, izmos ember(haver,barát,rokon,akit amúgy is meghívnál), és akit mellesleg megkérsz, hogy ha balhé van, lépjen közbe.
2013. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem rokon ne legyen. O akkor nem tud nyugodtan szorakozni, leulni vacsorazni, alkoholt inni.

Legyen inkabb biztonsagi or.

2013. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Rendőr haver is megteszi, és ha balhé van, rögtön be tudja vinni őrsre.
2013. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rokonnal nem szúrnék ki. Ha ilyen félelmetek van, akkor igen, érdemes biztonsági őrt hívni.
2013. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz meghívva az eskuvore sem alakodalomra,de a templomba bárki bejohet, ezért gondoltam, hogy egy rokont megkérnék, ha balhézna. Még a templom ajtóoban nyakon kéne csípni.
2013. okt. 19. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem rossz a biztonsági őr, de civil ruházatban legyen, ne a kék műszálas egyenruhában vagy láthatósági mellényben :D legyen kinézetre 1 ember a násznép közül, ne szúrják ki, hogy ő miért is van ott. szóval felfogadhattok egyet, de normális öltözékben jelenjen meg.
2013. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Apukám nemzetközi kiképzőtiszt (katona) az ő volt kellegája volt a meghívottak között, öltönyben szóval senki sem tudta, hogy miért:) Nálunk a férjem huga jelentette be előre, hogy balhét csinál. Szerencsére nem volt semmi, de nekem nagy nyugalmat jelentett, hogy ott volt Zsolt bácsi.
2013. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!