Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet kideríteni a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni a nem bejelentett lakókat egy családi házban? Furfangos ötleteket várok. Párom lehet, hogy kettős életet él.

Figyelt kérdés

1:Arra egyszerűen úgy érzem,hogy KÉPTELEN vagyok,hogy oda menjek.... 2:Szomszédok előtt sem szeretnék égni,tehát Őket SEM akarom megkérdezni. 3:Páromtól SEM szeretnék még rákérdezni...

Ezért 4: MINDENKÉPPEN arra várok ötleteket miként lehetne kideríteni, hogy a házunkban, (ami ki van adva albérletbe és ahol a Párom már túl sűrűn megfordul - ezt nem tudja,hogy tudom és elég új infó) kik "laknak" még. Azért az idézőjel,mert azt gondolom nem életvitelszerűen él ott egy csaj,ha egyáltalán ott él vagy egyáltalán van. Vezetékes telefon nincs. A 4 pontot kérlek vegyétek figyelembe és aszerint kérek szépen tanácsot. Köszi.


2013. aug. 7. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/141 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak követni tudod. Ennyire kevés infóból nem tudom, mihez kezdhetnél. Kamerázd be a bejárati ajtót... ez csak vicc.
2013. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/141 anonim ***** válasza:
100%
Az albérlők mellett él még ott egy csaj? Vagy magukra az albérlőkre vagy kíváncsi?
2013. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/141 Kései Sirató ***** válasza:
94%

Kérd meg egy ismerősödet, menjen oda egy mappával és közvéleménykutatást végezzen az alábbi kérdésekkel:

Hány személy él a házban?

Ebből hány tartózkodik itt életvitelszerűen?

Fognak-e szavazni?

Ha van olyan , aki csak időnként tartózkodik itt, ő hol akar szavazni majd - amennyiben fog?


Az utóbbi 2 kérdés megtévesztési célú.

Egy megbízható baráttal, vagy ismerőssel végeztesd el!


HGa jól értem a párodnak feltehetően van egy barátnője, akivel ott szoktak találkozgatni.

Más 5letem is van:

Kövesd a párod, figyeld meg távolról, ha rengeteg időt tölt ott és közben neked, el se mondja, hogy oda megy, akkor szinte 100 %, hogy van alapja a gyanakvásodnak. Én mindenképpen utánajárnék a dolognak. Sok sikert!

2013. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/141 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit több infó?
2013. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/141 anonim ***** válasza:
100%
Magánnyomozó! Drága, de 100%ra kiderít mindent!
2013. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/141 A kérdező kommentje:

2-es! Nem tudom,hogy csak az albérlő szokott-e ott tartózkodni és ahhoz jár-e a Párom (aki egy haverja egyébként),vagy esetleg valaki máshoz.Így is írtam "kik "laknak" még" /szokott-e ott lenni esetleg egy nő.

Teljesen kivagyok amúgy.Csak remélem,hogy az fog kiderülni,hogy alaptalanul féltékenykedem. 3-as válaszában lévő mappás ötlet már eszembe jutott,pont ezért tettem fel a kérdést,van-e még más ilyesmi is. Magánnyomozó mondjuk 1 napra mennyire "drága"? Olyan morbid ez az egész.:( Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 7. 13:18
 7/141 anonim ***** válasza:
93%
Ha az ate lakásod is és üres, akkor pakolj össze egy dobozba pár cuccot, majd amikor elmegy a férjed rá egy fél órával menj a lakáshoz a dobozzal és nyiss be. Mond azt neki hogy itt szeretnéd tárolni egy ideig, mert nem tudtad eldönteni kidobd-e vagy még hordani fogod. Ha meg ott van a nővel akkor vágd a fejéhez és add be a válást.
2013. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/141 anonim ***** válasza:
100%

a 7-es ötlete jó, de ha ki van adva, akkor biztosan nem vinne oda holmit


esetleg átnézhetnéd a kukát. ha valaki rákérdez, te vagy a tulaj, és valami fontos papír véletlenül kikerült pl. ezt mondhatod


a kukában látszik, ha nő van a lakásban. esetleg nézd meg, a párdonál nincs-e óvszer. az enyémnél volt, a tárcája titkos rekeszében :( tudom, ne kutassunk. de igen. jogunk van tudni, megcsalnak-e

2013. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/141 A kérdező kommentje:
Mappás sztorit továbbgondolva kitaláltam egy elég jót.Kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá: Nyomtatnék egy nyereményjátékos szórólapot,mely célzottan nőknek szól, eleve "Tisztelt Hölgyem!" megszólítással vagy ilyesmi,amiben garantált ajándékot ígérnék "ha elküldi a nevét és a címét az alábbi nem emeltdíjas telefonszámra" és egy barátnőm számát írnám rá,amit a Párom sem ismer és ezt csempészném a postaládába.Nagyon tré,főleg ha a Párom majd hazahozza Nekem ezt a papírt,bár ha így lenne,akkor szerintem elnevetném és akkor őszintén elmondanám hogy átment egy teszten és miért.Vagy ez nagyon gáz? Köszi!
2013. aug. 7. 13:43
 10/141 anonim ***** válasza:
100%
én inkább a közvélménykutatós verzióra szavaznék. az ilyen nyereményjátékos papírokat az emberek 90%-a kidobja azzal a lendülettel, ahogy megkapta.
2013. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!