Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem megcsalt egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt egy nálam 20 évvel fiatalabb fitness modellel (nem vicc) és el akar hagyni?

Figyelt kérdés

10 évnyi házasság után a férjem az edzőteremben felszedett egy kislányt, aki a legnagyobb lányomnál 3 évvel fiatalabb.

A férjem 35, a lány 23.

Hiába mondja mindenki, hogy a lány ki fogja használni, többek szerint pedig biszexuális a kislány és egy 33 éves kétgyerekes anyába szerelmes évek óta.


Mi ilyenkor a teendő? Hajtsak a férjem után, vagy engedjem el, hátha visszatér?



2014. máj. 11. 09:07
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
75%

"Amikor a lányod született akkor, a férjed még csak 9 éves volt, ebből kiindulva jóval idősebb vagy a férjednél! "

Csak 8 évvel idősebb a kérdező a jelenlegi férjénél! Azért az nem olyan jóval sok.

A kérdező 17 évesen szülte a lányát. Most 43 éves, a férje pedig 35. A férje pedig egy 23 éves lányt szedett fel. Tehát a kérdező felszedett csaja pont hogy még több évvel is fiatalabb a kérdező férjénél, mint amennyivel a kérdező idősebb a férjénél.

Szóval kár ezen többet ugrálni, nem olyan sokkal idősebb a kérdező a férjénél, hogy ez annyira számítana.

2014. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
*háromszor
2014. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
54%

Ok,előre is bocsánatot kérek a kedves fórumozóktól.De tudjátok akinek nem inge... Én 38 éves vagyok ,16 évig voltam modell az USA-ban (emellett diplomám van mielőtt bárki is beszólna). A férjem 9 évvel fiatalabb,diplomás és nagyon jó pasi. Tudjátok ez a tipikus magyar mentalitás , egy nő 30 felett öreg,és akkor temesse el magát. Elmondom hogy 2 éves kisfiam van ,az alakomat egy 20 éves modelléhoz simán hasonlítanám ,narancsbőröm sincs,a szülés után 2 héttel a 25 -ös farmeromat hordtam. a férjem imád ,szeret, a gondolataimban olvas ,és büszke a feleségére.

Ilyen nők is vannak,akik 10 -15 évet letagadhatnak szemrebbenés nélkül.Akkor miért kell mocskolni? De tényleg?

Viszont kedves kérdező ,amit te művelsz az már felülmúl minden képzeletet. Ez van ,ha kell a pénze tűrj,de ez az agonizálás már irritáló.

2014. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
76%
Miért olvasom minden 2. kérdésnél, hogy te modell voltál az USA-ban? Most őszintén, hogy kapcsolódik ez minden 2. kérdéshez. Aki ennyire ki akarja erőszakolni az elismerést, ott valami nincs rendben.
2014. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
0%
Na,ez annyira lényeges minthogy fitness modellel csalta meg a férjét.Szerintem,legalábbis remélem érted mit akarok ezzel mondani...
2014. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
12%

"Aki ennyire ki akarja erőszakolni az elismerést, ott valami nincs rendben."

És amiről beszéltem ,a tipikus magyar... Milyen elismerést akarok én kerőszakolni? A testi adottságaimat a szüleimnek köszönhetem ,ezért nekem miért járna elismerés? És a nem kaptam Nobel -díjat sem. Szerinted itt a fórumon szeretném ha elismernének? MI VAN? Hát ez kész...

2014. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
1%

" Utolsó te egyébként fogyatékos vagy? Azt nem "üti" nálad semmi gondolom"


Fogyatékoskám, valaki vagy özvegy, vagy férjnél van! Egyszerre a kettő nem lehet...

2014. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
88%

""Aki ennyire ki akarja erőszakolni az elismerést, ott valami nincs rendben."

És amiről beszéltem ,a tipikus magyar... Milyen elismerést akarok én kerőszakolni? A testi adottságaimat a szüleimnek köszönhetem ,ezért nekem miért járna elismerés? És a nem kaptam Nobel -díjat sem. Szerinted itt a fórumon szeretném ha elismernének? MI VAN? Hát ez kész..."


Oké, ha nincs célod vele, akkor miért szerepel minden válaszodban, hogy modell voltál USA-ban, mensa tag, diplomás, anyám tyúkja. Köze nincs a kérdéshez, de csak elő adod mindenhol. :D

2014. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
0%

OO ennyire érdeklődsz utánam, csak nem rajongó vagy?

Vagy ez irígység...?

2014. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
96%
Látod erről beszélek neked. Egyébként nyilván rajongód vagyok és nem minden 2. kérdésnél olvasom a promóciós szöveged. :D
2014. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!