Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem megcsalt egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt egy nálam 20 évvel fiatalabb fitness modellel (nem vicc) és el akar hagyni?

Figyelt kérdés

10 évnyi házasság után a férjem az edzőteremben felszedett egy kislányt, aki a legnagyobb lányomnál 3 évvel fiatalabb.

A férjem 35, a lány 23.

Hiába mondja mindenki, hogy a lány ki fogja használni, többek szerint pedig biszexuális a kislány és egy 33 éves kétgyerekes anyába szerelmes évek óta.


Mi ilyenkor a teendő? Hajtsak a férjem után, vagy engedjem el, hátha visszatér?



2014. máj. 11. 09:07
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
20%
7-es, kérdező 17 éves korában szült?
2014. máj. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
21%
Ha a legnagyobb lányod 26... Es az apja 35... Akkor 9 évesen lett apuka?? Tepedig 17 évesen szultel?? Holy crap
2014. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
5%

16 évesen estél teherbe.Pfff.

Undorító vagy és még te szólod meg a férjed meg a csajt?

2014. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező teljesen belekeveredett kamu kérdésébe!!!
2014. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
23%

A mostani férjed a második "fogyasztás"?

Mi történt az elsővel?

2014. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
32%
*még mindig jobb egyedül lenni mint vkivel aki csak félig van veled,vagy nem lar egyedül lenni.Egy ponton túl nem érdemes alázkodni,próbálni,hadd menjen.Akkor ennyit ért.Jön másik.
2014. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
55%

Miert van az hogy egy megcsalas mindig benne KELL legyen a pakliban ?!! En a helyedben Kerdezo, igenis megprobalnam megmenteni a hazassagom (fokepp ha el tudok tekinteni egy felrelepes utan). Viszont ezt ti ketten kell megbeszeljetek, hogy a ferjed egyaltalan erdekelt-e meg a hazassagotokban.

Nem ertem amugy miert gond ha a no a nagyobb a ferjnel... Na es?:) mikor a ferfi nagyobb vagy 20 evvel, az ugye tokeletes :))))...

2014. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Attól még, hogy van egy 26 éves lányom, nem egyenértékű azzal, hogy a férjemtől van, hisz ő még igencsak fiatal lett volna még akkor.

Özvegy vagyok, de ez már nem a kérdéshez tartozik.

Kérlek titeket a kérdésre válaszoljatok, mert akármennyire is viccesnek tűnhet, másnak ez egy magánéleti krízis.

2014. máj. 11. 09:36
 19/58 anonim ***** válasza:
13%
17-es, mi az, hogy a feleség nagyobb, mint a férj? Egy óvodásra mondjuk, hogy nagyobb mint a másik!
2014. máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
16%

Igen maradjunk a kérdésnél!

Én nem megcsaltam volna a nénit, hanem már rég ott hagytam volna!


Csókolom.

2014. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!