Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem megcsalt egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt egy nálam 20 évvel fiatalabb fitness modellel (nem vicc) és el akar hagyni?

Figyelt kérdés

10 évnyi házasság után a férjem az edzőteremben felszedett egy kislányt, aki a legnagyobb lányomnál 3 évvel fiatalabb.

A férjem 35, a lány 23.

Hiába mondja mindenki, hogy a lány ki fogja használni, többek szerint pedig biszexuális a kislány és egy 33 éves kétgyerekes anyába szerelmes évek óta.


Mi ilyenkor a teendő? Hajtsak a férjem után, vagy engedjem el, hátha visszatér?



2014. máj. 11. 09:07
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
19%
Miért nem priviben írsz ,ha ennyire zavar. Szánalom...
2014. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
0%

És ezt itt KELL neked megtárgyalni,nyiss egy új topicot,csak nekem...

Köszi:)

2014. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
83%
Te is minden kérdés alá beírtad, akkor én is megkérdezhetem egyiknél nem? Vagy elnyomjuk a férfiakat?:D
2014. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
58%

Mi a bánatot keresett a férjed egy edzőteremben?

Ez kérlek szépen a helyzet kulcsa,akár ott dolgozik akár csak hiúságból jár oda!

Én se modell nem vagyok,se diplomás,de nagyom szépen élek a 11 évvel fiatalabb párommal már 18 éve!

Nem tudom már melyiktek írta,de válaszom hogy az unokázás nem zárja ki a szexelést! Persze nem egy időben és helyen!:)

A sok 10-20 évet letagadhatnék hölgynek üzenem,hogy nem emiatt tudja megtartani az ember lánya a fiatalabb párját!:)Korkülönbségtől függetlenül ha a nő mindent megad a párjának amire szüksége van és szeretettel veszi körül,tiszteli és becsüli és naponta érezteti is vele,hogy számára ő az igazi,akkor nincs az a pasi aki ezt kockára teszi! Márpersze ha szereti a párját!:)

A kérdezőnek üzenem,hogy engedd el a férjed és soha ne is fogadd vissza,mert csak vesztesként kerülhetsz ki egy ilyen kapcsolatból!

2014. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
45%

Úristen de sok ostoba, primitív ember -.-"

Én is 8 évvel vagyok idősebb a páromnál. Nyehehe. Ennyi. Ha beba.sztok és a sarokba rókáztok, az is értelmesebb mint ami a szátokon kijön itt, tisztelet a kivételnek -.-

Emberfüggő, személyiségfüggő, nem pedig korfüggő hogy ki csalja meg a párját. "A legjobb nőt is unja valaki"

Ha egy félrelépős pasi egy 20 éves bombázóval van együtt, akkor azért csalja meg egy idősebbel mert unja a nyafogását meg a hisztijeit. Ha vele egykorúval van, megcsalja azért, mert komplexusa van mellette. Ha meg az idősebb nőjét csalja meg, akkor azzal védekezik, hogy kellett neki a fiatal hús. Lényegtelen, úgyis mindig talál kifogást.

Akiben meg nincs meg a félrelépési hajlam, az úgyse fog, és nem is kell hivatkoznia semmire.


Egy rocker lány.

2014. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
vmi fejlemeny kerdezo?
2014. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
47%
nem azert de egy 23 eves "kislany" mar nagy lany azaz felnott no
2014. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
91%
Én csak ámulok, hogy mennyi ostoba, primitív ember jár ide.
2014. aug. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!