Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működik/működhet a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik/működhet a szex egy olyan házasságban, ahol az egyik, vagy mindkét fél részéről elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A házasságban már azért múlik el a szerelem mert ráuntak a másikra, ettől függetlenül kefélni mindig jó dolog.
2014. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Ezt most tényleg meg kell kérdezni? A szex igen a szeretkezés nem,mert sztem van a kettő között differencia.
2014. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Már miért ne működhetne?

A szerelem egy hosszú kapcsolatban mindig elmúlik. Átalakul, szeretetté válik, ami ugyanúgy összeköthet két embert egy egész életre. És ilyenkor ugyanúgy működhet a szex is.

Több, mint 8 éve vagyunk együtt a férjemmel, 5 éve vagyunk házasok, egyikünk sem szerelmes a másikba, de szeretjük egymást, tehát megvannak az érzelmek, de azok már mások, mint az elején, amikor is kifejezetten szerelmesek voltunk egymásba és kösz szépen jó a szexuális életünk.:)

Az más, hogy minden nemű érzelem elmúlik, tehát szeretet sincs, csak élnek egymás mellett, mint két lakótárs például. Ott nem feltétlenül megfelelő a szexuális élet.

2014. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2-esnek: igen, ezt most meg kellett kérdezni, mert engem érdekel és ez az oldal erre való tudtommal.

Utolsót pedig nem tudom miért kellett lepontozni, mikor ő adta a leghasznosabb választ...

2014. máj. 11. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem müködhet. Hagyd ott, keress másikat. Aztán azt is hagyd ott, és igy tovább. Legegyszerübb ha havonta váltod a házaspárodat. Vagy naponta akár többször is. Ha jo csaj vagy még meg is élsz belöle. A szerelem meg csak virágzik, virágzik a számodra.
2014. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, te normális vagy? -.-'

Honnan veszed, hogy rólam van szó?

2014. máj. 11. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
"Utolsó, te normális vagy? -.-'Honnan veszed, hogy rólam van szó?" Bocsánat ha feltételeztem, hogy nem olyan pi-ába ütöd az orrodat amihez semmi közöd! (Az ilyesmi csak az adott két emberre tartozik!)
2014. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez az a pont, amikor inkább nem minősítenélek, kedves utolsó. Mindenestre primitív válasz volt, süt belőle az intelligancia és azt sem értem minek írtál ide, ezért felesleges volt a klaviatúrát koptatnod.
2014. máj. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!