Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elmúlt a szerelem mit tegyünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem mit tegyünk? Szabadságra, haverokra vágyik. Többi lent, kissé hosszú, de pls.

Figyelt kérdés

A párom és én 4 éve vagyunk együtt, van egy 7 éves gyerkőcöm, akit tisztességgel, szeretetben nevel, apja helyett apja.


Úgy érzem az utóbbi fél éveben ellaposodott a kapcsolat, és többször is hangoztattam neki, hogy a sok munka mellett több időt töltsünk együtt, de ezt nem sikerült kivitelezni.


Mint a hullámcsapás úgy ért, 2 napja közölte velem egy vita közepette, hogy elmúlt a szerelem. Ledöbbentem, mert éreztem a falat kettőnk közt, de azt gondoltam, hogy ez csak egy hullámvölgy amin túl leszünk, és minden olyan lesz, mint az előtt.


Beszélgettünk, kérdeztem tőle mióta fogalmazódott ez benne, azt mondja 2-3 hónapja érzi azt h a szerelem már nincs meg.


Utóbbi időben későn járt haza, sokszor elmentünk egymás mellett. Az a legnagyobb probléma, hogy nem beszéltük meg a dolgokat, én azt gondoltam, hogy van valakije, ezáltal a viták elfajultak, és közel egy hónapja vagdalkozom a szavakkal, hogy menjen ahol volt, stb...


Szerintetek mit tegyünk? Megoldást szeretnénk mind a ketten, szeretné, ha újra éledne a láng, mert nagy a kötődés, de úgy érzem, hogy az utóbbi időkben kialakult vitákkal csak eltoltam magamtól. Nincs 3. fél a dologban (vagyis remélem) mert úgy gondolom, akkor nem így állna hozzá. Azt mondja hiányzik a bulizás, haverok, és hogy nem adok neki elég szabadságot.

Én ezt viszont nem így látom, el járt rallykra, úgy hogy pár alakalommal nem aludt itthon, uszodába az apjával, stb. Ezzel kapcsolatban egyetlen dolog ami zavart (és fog is) hogy volt több olyan alkalom, mikor mondtam neki menjünk valahová, közölte fáradt, 20 perc múlva haver felhívta, és ezt mondta le megy meg iszik egy sört vele, kb 1 órára..erre 3-4 óra múlva jött, persze hogy kiakadtam, mert legalább jelzett volna, akkor nem várom kajával, meg úgy egyáltalán.


A lényeg, hogy szabadságra és bulizásra vágyik, de most próbálkozunk, nem tudom hogy lenne a jobb itt maradni vagy elmenni és úgy próbálkozni? Kérlek segítsetek.



2013. szept. 2. 08:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Cseréld le! Úgy látszik négy év a kihordás, utána frissíteni kell!
2013. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
A szerelem egy idő után minden kapcsolatban elmúlik, és felváltja a szeretet, a ragaszkodás.. A párod nem szeret, ez tény. Őszinte volt, megmondta. Viszont azt már nem akarja megmondani, hogy ezzel vége is. Üljetek le, és kérdezz rá. Akar-e veletek továbbra is élni, vagy végleg legyen köztetek mindenek vége? Ha tudod a választ akkor könnyebb dönteni is..
2013. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az, hogy úgy érzi, elmúlt a szerelem, lehet attól, hogy nem foglalkozott veled eleget, nem voltatok együtt eleget. Én olyan dolgokat próbálnék megbeszélni vele, hogy ő mennyi "szabadságot" tartana elégnek? Mondjuk heti 2 sörözés és havi 1 hétvége haverokkal? Tegyük fel, hogy ebbe te belemész, és ő is elvállalja, hogy mikor harmadszor hívja fel egy haver a héten, hogy gyere sörözni, akkor nemet mond és a következő hétre halasztják a dolgot. Továbbá töltsetek együtt is ugyanennyit, és ez olyan idő legyen, amikor nem napi csip-csup ügyeket beszéltek meg, hanem tényleg egymással foglalkoztok, egymásról, egymás érzéseiről beszélgettek. Néha lehet filmnézés stb. is, de jobbak a nemképernyős tevékenységek, azok jobban segítik a beszélgetést. Azon is gondolkodj el, hogy _neked_ mennyi "szabadságra" van szükséged. Lehet, hogy neked kevesebb is elég, mert az emberek igényei különbözőek, de ha igazából neked is kéne, akkor ezt is beszéljétek meg.
2013. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat beszélgettünk, ő azt szeretné, ha visszajönne az az érzés, egyébként úgy érzem "mostani felállástól eltekintve" hogy nagyon jó a kapcsolatunk, a szex is működik, talán valóban az utóbbi 2-3 hónapban jöttek a "fáradt vagyok" és egyéb kifogások de már mint kettőnk oldaláról.


Kedves 1. köszönöm, de én szeretném, ha újra szerelmes lenne belém, nem eldobni ezt a 4 évet a 2-3 hónapos laposodás miatt.

Mit tegyek, mit ne? Nem tudom eldönteni, hogy legyek odaadóbb, közeledjek, vagy ne, írtó sz.r így megölelnem, hogy tudom ő nem úgy ölel.


azt beszéltük, hogy megpróbáljuk 2 féle módon "fellobbantani"a lángot. Így hogy már tudom mit érez (vagyis mit nem) arra jutottunk, hogy megpróbáljuk újra, de én egyenlőre megyek a lányom mellé, olyan vagyok is melette meg nem is.

ha így nem megy akkor elmegyünk 2-3, hátha érzi a hiányomat

Nekem van egy 3.verzióm is, mégpedig, hogy kb 2 hétre elmegyünk, elhozom vagy csak leviszem a pincébe a cuccokat, én azt gondolom az első két verzió "félvállas" megoldás.

Szerintem az kellene ha azt érezné "üres nélkülünk" az élete.

egyébként nem értem, mert ő mondta ezeket, és ő sírt, aki sírhatna az úgy gondolom én vagyok, nagyon bizonytalannak látom, de valahogy szeretném, ha újra fellobbantható lenne a szerelme felém. Hiányzik a csavargás neki, ezért nem tudom, hogy erőltessem-e a közös progikat, vagy hagyjam, és ne közeledjek, mi a jobb?

2013. szept. 2. 08:37
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
"Szerintem az, hogy úgy érzi, elmúlt a szerelem, lehet attól, hogy nem foglalkozott veled eleget..." Ez csak csavart női logika lehet... "hogy úgy érzi", itt még az sem biztos, hogy van probléma. "...elmúlt a szerelem," már meg van, hogy mi a baj. Átlag ember arra gondol: hol rontottuk el, hogyan lehet kezelni. Itten nem így van! "lehet attól, hogy nem foglalkozott veled eleget..." Igen! Megvan a baj forrása! Csakis ő tehet róla! Ő kell, hogy megoldja! Mivel ez itt nem éppen először fordul elő, így egyértelmű, hogy az egész férfi társadalom egy léhűtő faj, akit 4-5 évente illik lecserélni!
2013. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ez az egész olyan, nagyon sajnálja, hogy elmúlt az érzés, de jelenleg nem tud és nem is akar ellene tenni. Vágyik a teljes szabadságra, a csavargásra, egy másfajta életre. Lehet, hogy később rádöbben, rosszul döntött, de ehhez az kell, hogy most lelépjen és élje az életét.
2013. szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

kedves 3-as köszönöm.


Az a baj, hogy mikor mi megismertük egymást, még bulizós korszakunkat éltük.


Úgy gondolom, vagyis érzem, hogy egy oldalú a dolog, én miniszoknyában, kivágott felsőben jártam, egy idő után a kapcs elején szóvá tette, hogy őt zavarja, ne rakjam ennyire ki magam, már már szoknyát sem veszek, volt egy kisebb haveri társaságom, de már senkivel nem beszélek (amit hozzátennék nagyon is hiányzik, de elsősorban életem párjának és a gyermekemnek élek, tehát szép lassan megszakadt velük a kapcs.) Nem tudom hogy miért hiányzik neki annál több szabadság, mint amit megkap, én engedem, sőt küldöm is. persze van mikor húzom a szám, mert terveztem volna valamit, vagy főztem neki úgy, hogy még meleg, és rosszul esik, hogy kösz most nem megyek mert hívott XY... egyébként az arányok: 7 napból, kb 3-4 napot lemegy ide a ház elé, sörözik, ökörködik haverokkal, ping-pong (ezt én is űzöm, néha megyek)

Én úgy érzem elég szabadságot adok neki igy is, arra hivatkozik, hogy ha nem jön időben mindig kiakadok

Igen, mert ha én azt mondom 1-2 órára megyek, akkor nem 4-5 óra mulva jövök, főleg úgy hogy ingyen smst tud küldeni, én legalább anyit várnék irjon rám.


Nem tudom mit tegyünk. Szerintem ha előbb szól, talán menthetőbb lett volna a dolog, én többet nem tudok magamból adni, mint rég, de ugyanannyit ige, csak nem tudom elég lesz-e (gondolok itt arra, hogy főzök, mosok takarítok, és ha fáradt, én elnézek a tv ben egy 2-3 órás műsort úgy hogy közben masszírozom-simogatom őt, de nem műszájból, hanem mert szeretem, és észre sem veszem az iőt)

2013. szept. 2. 08:49
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Nekem úgy tűnik, Te már így is túl sokat adsz magadból.
2013. szept. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Én azt tartom ebben a helyzetben jó megoldásnak, ha kicsit eltávolodsz tőle. De nem a szomszéd szobában, hanem szülőkhöz, vagy családtagokhoz. Ha egy férfi haverokra vágyik (főleg úgy, hogy Téged figyelmen kívül hagy), az azért van, mert vagy ku*va szarul érzi magát Veletek, vagy eddig kalitkába zártad, és nem engedtél neki egy csöppnyi szabadságot sem. Szóval szerintem Neked most semmiképp sem kéne még terhelned a nyomulásoddal. Lépj le egy picit a gyerekkel, és majd kiderül, vissza vár e titeket! Hány éves a Párod egyébként?
2013. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki szabadságot! Menjen amikor akar. Es nem mutasd ki, hogy ez faj neked. Igy visszatalalhat hozzad.
2013. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!