Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férj elmegy külföldre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkicsim kérdése:

Férj elmegy külföldre két hétre. Gyerekekkel vasárnapra várjuk haza. Hétfőn este hazajön, és a szó nélkül hagyja az egészet. És azóta sem érti, hol a hiba, illetve miért is kellene bocsánatot kérnie? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hozzátenném, lekéste a vonatot, tehát semmi borzasztó dolog nem jött közbe. És eszébe sem jutott a vonatállomásról telefonálni.
2013. nov. 16. 12:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

1. hívhatott volna.


2. én biztosan felhívtam volna a férjem, amikor nem ért haza időben, mert aggódtam volna. TE nem aggódtál, szóval szerintem tudta ő, hogy minek telefonáljon, annyira nem hiányzik...

2013. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Én párom is külföldön dolgozik .. a múltkor ő is lekéste az éjszakai vonatot hazafelé ,de hívott is egyből . Nem tenné/tette volna meg amit a te férjed .De én sem bírtam volna ki ,hogy ne hívjam .Amikor úton van ,akkor is szoktunk beszélni ,hol tart stb ...
2013. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%

Ahelyett hogy hisztizel, örülnél hogy épségben hazaért!

Tényleg hibás mert legalább szólhatott volna, de te meg hisztizve fogadod, ahelyett hogy a nyakába ugranál hogy semmi baja nem történt.

Lépj túl rajta, hazaért, ez a lényeg.

2013. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg kétoldalú a dolog. Egyrészt érdekes, hogy eszébe nem jutott volna szólni, hogy 1 nappal később ér haza. Normális embernél, normális kapcsolatban ez magától értetődik. Másrészt mint feleség, a fene megevett volna, hogy mi történt a párommal, miért nincs otthon? Vagy te hívtad?
2013. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
biztos azért hagyta szó nélkül, mert elege van a hisztidből, amit az miatt csaptál, h lekéste a vonatot
2013. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
egy telefont megért volna mindkettőtök részéről...
2013. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Vagy mégsem a vonatot késte le...
2013. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Elnézést mindenkitől, nem voltam egyértelmű. Természetesen próbáltam hívn, éppen csak nem vette fel!!! És nem hívott vissza!!! És nem hisztiztem mikor hazaért, éppen csak úgy gondoltam, valamiféle magyarázattal tartozna azért, hogy mégis hol volt.. esetleg, egy ne haragudj... de semmi!!!
2013. nov. 16. 13:33
 9/23 A kérdező kommentje:
Továbbá, 2 gyerek várta haza... a fima azt kérdezte vasárnap este, hogy akkor most Apa nem szeret minket???
2013. nov. 16. 13:34
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

biztos vagy te benne, hogy csak a vonatot késte le?

magamból kiindulva, ha lekésem a vonatomat, akkor idegbetegen telefonálok körbe mindenkit, hogy nem érek oda, amikorra terveztem, aztán megnézem, mikor megy másik...

2013. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!