Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, ti visszafogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tecsakazt Hiszed kérdése:

Férjek, ti visszafogadnátok megtévedd feleségeteket, ha őszinte megbánást tanusít?

Figyelt kérdés
Én belátom, rossz utat választottam. Hittem a szép szavaknak, bókoknak, de csak kihasználtak és eldobtak. Most már biztosan tudom, hogy nekem csak a férjem kell! Szerintem igenis jár nekem még egy esély. Olyan aranyos amikor azt mondja nekem Fluffy.

2014. máj. 16. 07:07
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
7-es, 9-es, Ne irigyeljetek azért, ami nektek nem jutott!
2014. máj. 16. 08:01
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy fordítva milyen egyértelmű lenne a helyzet.....

Nem valószínű.

2014. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
En megalaznalak jo parszor es attol fuggoen, hogy mennyit nyelsz be, attol fuggoen dontenek. Tudd mar, hogy hol a helyed...
2014. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

kamu, ne higgyetek neki...

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__56..


ez a tegnap esti kérdése, szánalmas

2014. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

7-es, 9-es, 14-es, tényleg szánalmasak vagytok, hogy ezen az oldalon szinte minden kérdésbe és mindenkibe beleköttök, nyondafestéket nem tűrő hangnemet használtok, zaklatjátok a kérdezőket és kommentelőket, vajon mikor távolítanak már el benneteket?


Köszönöm az értelmes emberek válaszait.

2014. máj. 16. 08:34
 16/31 anonim ***** válasza:

14-es vagyok:

hol használtam nyomdafestéket nem tűrő szavakat? :)

kérlek, másold be egy válaszom

neked pedig talán nem kéne kamu kérdéseket kiírni, de tudod mit? jelentem a kérdésed, te pedig keress fel egy szakembert, mert úgy tűnik, személyiségzavarban is szenvedsz

2014. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Nem, nem fogadnálak vissza.

Aláírásnak meg ideírom: az egyik általad zaklatott válaszolód.

2014. máj. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

82%-os, ha segíteni nem tudsz, vagy nem akarsz, akkor kerüld el a kérdésemet. Aki meg betegnek tart engem a családi problémám miatt, azt csak szánni tudom.

Ne engem hibáztassatok azért, mert senkinek sem kelletek! Én bízom benne, hogy kellek a férjemnek, kell neki az ő Fluffy-ja.

2014. máj. 16. 08:56
 19/31 A kérdező kommentje:

82%-os, te és a bandád, látom végig dúlta az oldalt, tudod:


Boldogok a lelki szegények mert övék a mennyek országa!

2014. máj. 16. 09:06
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalod, elválsz, aztán amikor az uj kan nem hajlandó feleségül venni, akkor visszamennel, hogy feltekennye tedd. Valoban, a valaszadok betegek, nem te, veled minden rendben van.
2014. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!