Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, ti visszafogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tecsakazt Hiszed kérdése:

Férjek, ti visszafogadnátok megtévedd feleségeteket, ha őszinte megbánást tanusít?

Figyelt kérdés
Én belátom, rossz utat választottam. Hittem a szép szavaknak, bókoknak, de csak kihasználtak és eldobtak. Most már biztosan tudom, hogy nekem csak a férjem kell! Szerintem igenis jár nekem még egy esély. Olyan aranyos amikor azt mondja nekem Fluffy.

2014. máj. 16. 07:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az a lényeg, hogy te bízol benne. Innentől kezdve senki véleménye nem számít. Nyilván a férjed hamarosan rádöbben mit veszített, hogy nincs mellette a kis fluffy-ja.

De az is lehet, hogy ma már velem alszik. ;)

2014. máj. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

nálam kizáró ok a megcsalás

hibába szeretném még, nem fogadnám vissza nőt


32F

2014. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%
Vissza nem fogadnám, de alkalmi szexpartnernek tökéletesen megfelelne.
2014. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem fogadnálak vissza. Tudom, hogy most le leszek pontozva, de nem sokra tartom a magad fajtákat. Személy szerint sosem csaltam meg senkit és nem is fogok soha. Ennél gusztustalanabb, gyávább dolog alig van egy kapcsolatban. Mindig megmondtam, ha valami bajom volt vagy ha már nem akartam folytatni. Nem pedig a háta mögött félrek...Ennyit mindenki megérdemel.
2014. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem fognak vissza fogadni. Egyedül fogsz maradni, mert buta, beképzeld és egyszerű nő vagy. Soha nem tudnálak irigyelni és soha senki nem is fog téde, inkább itt mindenki szánalommal tekint rád. KIEMELNÉM: SZÁNALOMMAL TEKINTENEK RÁD, NINCS BENNED SE A HÁZASSÁGODBAN SEMMI IRIGYLÉSRE MÉLTÓ.
2014. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu a kérdés, akkor Berényi Zsuza féle ribi vagy. Az ilyen kéne a fenének.
2014. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Meg milyen már: Fluffy :D

Egész nap itt írogat.

2014. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Egy őszinte megbánást tanúsító nő nem ilyen arrogáns... Amíg nem csiszolsz a stílusudon, addig ne számíts ezen az oldalon semmi jóra. Ha a való életben is ilyen vagy, én megcsalás nélkül is kirúgnálak...

Egyébként szerintem második esély nem jár! Ha szerencséd van akkor kapsz, de NEM JÁR!

2014. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nekem sem lenne elég olyan megbánás, ami csak azután jön, hogy TÉGED kidobtak. Ha te hagytad volna el a szeretődet, na, az igazi bűnbánat lenne.
2014. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de úgy gondolom nemtől függetlenül, hogy az utólagos megbánás NEM ÉR SEMMIT. Attól még ugyan úgy megtörtént a megcsalás...ami után már soha semmi nem lesz ugyanaz.


Én legalábbis olyan vagyok hogy kivágtam azt aki megcsalt, vagy megtudtam hogy meg akart csalni...és a férjemet is kidobnám ha ilyet tenne velem. Ha képes lenne így megalázni, elárulni a szerelmemet és a házasságunkat...

2014. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!