Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom nem hajlandó velem "női témákról" beszélni?

Figyelt kérdés
Egyébként bármilyen témáról lehet vele beszélni. Intelligens, okos és tájékozott ember. Van egy évek óta húzódó nőgyógyászati problémám, de egyszerűen rosszul van, ha szóba hozom, szerinte csak rám és az orvosra tartozik. A szülésről sem lehet vele beszélni, meg egyáltalán semmi ilyesmiről. Van esély, hogy ez változni fog? Vagy ez normális? Felnőttek vagyunk és évek óta együtt élünk.
2014. máj. 17. 16:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%

Nem fog változni ez a helyzet mégpedig azért mert vannak emberek akik nem tudnak bizonyos témákról beszélgetni, sőt látni sem.

Én nő vagyok, szültem is már, de képtelen lennék megnézni egy császáros vágás helyét, és képtelen vagyok beszélni másokkal a hüvelygombáról. Ezek nem azok a témák amiket ki kellene tárgyalni. Én egyébként semmilyen műtéti élményekről nem tudok társalogni másokkal, mert elég ha hallom, és már rosszul leszek, A vér látványától is elájulok.

Ha a férjed nem képes ilyen témákban kommunikálni, ne erőltesd. Attól, hogy nem beszél róla, még melletted áll, támogat, szeret.

2014. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%

De mit akarsz ezekről beszélgetni? Nekem is volt már nőgyógyászati problémám,egyszerűen annyit mondtam,hogy valami nem oké és elmegyek orvoshoz.

Nem kezdtem el ecssetelni a folyásom színét/szagát ésatöbbi.. attól hogy felnőtt,még nem kíváncsi a részletekre,segíteni úgysem tud. Majd az orvossal beszélgetsz róla.

2014. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj..

Mindenkinek van gyenge pontja...neki ez az!

Szerintem hagyd.

Az én férjem pl: bent volt a szülésnél, bármilyen undorító témát megtudunk beszélni, kicseréli a gyerek kakis pelusát, de ha orrot kell fújni a gyerekeknek, vagy bármilyen taknyos téma van kiborul..nem néz oda, tudni se akar róla.

Ez van..neki ez a gyenge pontja!A te párod pedig ezeket a női gondokat nem bírja..Ez van.Nem vagyunk egyformák hála az égnek!!!!

2014. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem normális, engem zavarna ha a párom nem tudná megérteni, hogy ez is egy ugyanolyan testrész, mint a többi, engem sem zavarnak az urológiai témák, bár nincs sok szó erről, de a nőknek többet is kell ezzel foglalkozniuk, ráadásul a terhesség, ha lesz az majd kőkeményen a párodat is érinteni fogja.
2014. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

Más betegségekről,orvosi dolgokról nem lehet vele beszélni,vagy a szexualitással kapcsolatos dolgokról?

A kettő közül melyik neki a tabu?

2014. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%
Hát...szerintem nem normális.
2014. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem normális. Egy párnak mindent meg kell tudni beszélni. Itt nincs helye a finnyásságnak.
2014. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem is tartozik rá, tudjon róla, de erre építeni egy beszélgetést, úgy hogy ő nem akarja. Háát.. Ebben a kérdésben neked kell alkalmazkodni...
2014. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%

A pasik vizuális típusok. Ebből következik, hogy elképzelik az ilyen dolgokat, és nincs mindegyiküknek gusztusa/gyomra/idegzete hozzá.

Egyszer a párom megjegyezte hogy el nem tudja képzelni, hogy azon a kis lyukon ott lent, hogy a fenébe fér ki egy gyerek. Elmeséltem neki a gátmetszés fogalmát, erre ő lesápadt, és nem is tudott mit mondani. Aranyos volt a reakciója :)

Fogadd el, hogy a párod nem bírja a témát, és ne erőltesd. Biztos neked is van amitől már akkor rosszul vagy, ha megemlítik, nekem például a véres témák ezek (vérvétel, véradás, műtétek stb.)

20L

2014. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Ha csak a nőgyógyászati problémákról nehéz vele beszélni, azt tartsd tiszteletben. Ha ez kihat a szexuális életetekre is , és a kettőtökre tartozó intim dolgokat nem tudjátok megbeszélni akkor azon finoman változtatni kell.

Én a keringési problémákról nem szeretek beszélgetni senkivel és nem szeretek sem szívhangot hallani , sem a saját vénámra ránézni. Azt sem szeretem ha valaki a vérnyomásáról beszél. Mindenkinek akad valami amit nem bír, a párod lehet hogy a nőgyogyis témákat.

2014. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!