Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elgondolkodtatott néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkodtatott néhány korábbi kérdés, családon belül a telefonok és netes levelezés kezelése, az ezekből adódó súrlódások. Miből adódnak ezek? Miért okoz sok pár között ez akkora ellentétet?

Figyelt kérdés
Nekünk közös e-mail címünk van. Oda kapjuk, a hivatalos leveleket. Ezen kívül mindegyőnknek van saját címe is, de tudjuk egymás jelszavait. Ennek ellenére, vagy éppen ezért soha nem jut egyőnknek sem eszébe, hogy a másik magán leveleit elolvassa. A telefonok elöl vannak, nincsenek jelszavazva. Mégsem kutakodunk a máséba. De bármikor, bármelyőnk belenézhetne a másik levelezésébe, telefonjába, de nem tesszük, talán azért mert nem tritkolózunk egymás előtt?

2014. máj. 9. 14:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%

ugye nem haragszol meg, ha annyit mondok: Azok akik nagyon nagyon meg vannak vezetve (akár melyik a két fél közül) teszik ezt, amit ti. ez egy már ősrégi módszer-a profiknak.Akik nem ostobán, és bután teszik a dolgukat.


Ez van. Lehet itt bizalomról beszélni, meg hű de nincs titkolnivalóm cimű előadásról, de akiknél bizalom van, ott teljesen másként működik ez az egész. Ha jobban belegondolsz, akkor az egész természetellenes.Pont ezért bukta.

2014. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%
És ezt olyan embertől tanultam, aki 50 felett van, és több mint 30 éves folyamatos(mondjuk a nők változtak)házasságtörésben vannak és voltak. Tőle tanultam.
2014. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Szamuráj, látom megint egymásra találtunk:-)


Tehát Te nem bízol a mi őszinteségünkben?

2014. máj. 9. 15:11
 4/24 A kérdező kommentje:
Egyébbként én 55 vagyok, 32 éve házas, soha nem csaltuk meg egymást. Vagy ez Neked hihetetlen?
2014. máj. 9. 15:14
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

3 Aranyos vagy, de fogalmam nincs ki vagy:)


És a kérdésedre: Nem hiszek. Kinőttem már a mesékből, még ha sok esetben bólogatni is szoktam olyan embereknek, akiknek lila gőzük nincs a valóságról(hagy higgyék azt amit akarnak, hátha ettől még pár évig elhúzzák:)

2014. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szamuráj, olvasom a kommetjeidet, és az egész pszichológiai térképedet fel lehet állítani belőle. Nem gondoltál még rá, hogy elbeszélgess eggyel?
2014. máj. 9. 15:25
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán sokszor voltál szomorú szamuráj ? ;-) Átvertek sokszor ,vagy éppen magadból indulsz ki és ezért a nagy hitetlenséged ?
2014. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Egyébbként az vagyok, akinek priviben ajánlatokat szoktál tenni! Úgyhogy sokkal többet tudok rólad, mint akiknek nem írsz privit!
2014. máj. 9. 15:27
 9/24 anonim ***** válasza:
Kérdező: főleg azért, mert az emberek többsége primitív, borzasztó féltékeny az önbizalomhiányból és korábbi rossz tapasztalatokból adódóan na meg digitális világban élünk, mindenkinek ott lóg ki a s*ggéból az ájfón meg a többi okostelefon, kár hogy a használója nem okos. Boldog-boldogtalan felszabadult az internetre (lásd az itt is feltűnő IQ-szamurájt) és a sok komplexusos ember abban éli ki magát, hogy kutat a párja telefonjában, emailjében. Akinek van esze, úgyis eltünteti maga után a nyomokat, aki viszont kutat, meg aki eltűri hosszabb távon, hogy kutassanak utána, nos azok meg is érdemlik egymást, ennyi ész jutott nekik.
2014. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
6 Már kíváncsiságból elmentem egyhez, és legnagyobb megrökönyödésemre egészségesnek mondott.Ezt a blamát:DD
2014. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!