Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbolondult a baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondult a baratnom?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves regi baratnom.25 eve ferjnel van 4 gyerek. Mindene megvolt heti 2 napot dolgozott repult mint utaskisero nemzetkoziben.A ferje nagyon jol keres nagy haz kulfoldi nyaralasok evente tobbszor.

A baratnom elerte a 48 eves kort es megbolondult elhagyta a gyerekeket a ferjet es egyszobas alberletbe koltozott.

Korbe szexelte a fel varost ossze is szedett valami nemi bajt ennek 2 eve.

A ferje meg mindig nem akar valni visszavarja a feleseget es remenykedik es kozben a 4 gyerekbol 3 o nevel.

Nem ertem a pasit



2014. máj. 30. 12:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%
10-es, ez teljesen biztos! A férj verte ki a házból az asszonyt! Siettében a gyerekeiről is elfeledkezett! Érzed milyen nevetséges vagy???
2014. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

11-es

Miért lennék nevetséges?

Leírtam egy történetet az ismeretségi körünkből, amivel szerettem volna felhívni a figyelmet arra, hogy nem minden az, aminek látszik.

Te vagy a nevetséges, ha csak fekete-fehéren tudsz gondolkodni.

2014. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

10 de elmondta utalja a ferjet meg a szagat egyszeruen hany tole nem tehet rola.

azt is mondta tele a hocipoje az eletevel

Azt is modta inkabb kunyhoba lakik de ot ne iranyitsa a ferje neki vann esze o tud magarol gondoskodni.

Unta a gyereket a hazat mindent.

2014. máj. 30. 13:45
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Azért valamiért csak megundorodott a férjétől.
2014. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%
"Unta a gyereket" aki ezek után még védi, az legyen a ti vendégetek!
2014. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet, hogy a férje csalta meg, csak neked nem mondja el és ezért undorodik?
2014. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
27%

NEM KELL A BARÁTNŐS MESE!!! TE RÓLAD SZÓL AZ EGÉSZ KÉRDEZŐ!!!


Ez egy anonim oldal, miért kell minden nőnek a barátnőjéről, az ismerőséről, a kollégéjáról kérdeznie?

Nem únjátok még?

2014. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem rolam szol siman kiirnam de ha igy viselkednek nem kernek tanacsot itt minek.

Nehez elfogadnom hogy 15 ev utan igy kifordult magabol.

2014. máj. 30. 19:21
 19/19 anonim ***** válasza:
egyrészről kapuzárási pánik lehet a másik hogy az elmúlt 20 évben a 4 gyerek körül ő ugrált egyedül ha a férje hazajött őt is ki kelet szolgálni mostanra a gyerekek gondolom önálátok hát elege let és lelépet én megértem
2014. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!