Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam a férjemet, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet, egy kislányunk van, hogyan tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a férjemmel. Van egy kislányunk, akit imádunk! Szeretjük egymást nagyon, de az ulolsó egy évben elhidegültünk egymástól.

Az utóbbi 2 évet fözéssel,mosással,takaritással és a kicsivel töltöttem.

Szükségem van gyengédségre, bókokra.

Megcsaltam egy férfival. Nem is értem magam, mert szeretem a férjemet. De jól esik. Alig várom, hogy újra és újra találkozzak ezzel a férfival.

Sosem csaltam meg a férjemet eddig.

Szerintetek valami lelki oka lehet a viselkedésemnek?



2014. jún. 2. 18:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
53%
Honnan ismerted meg akivel meg csaltad ?
2014. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
van lelki oka igen!!ezt mindenképp le kell ülnöd a férjeddel beszélni.a megcsalás előtt meg kellett volna tenned!!
2014. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, az utóbbi 3 évet én is főzéssel, mosással, vasalással, gyerekezéssel töltöttem. Ez nem ok, hogy megcsald a férjed. Ha unatkozol, találj hobbit, kezdjél kötni!

Valami oka csak volt az elhidegülésnek!

Ne is áltasd magad, nem szereted a férjedet, ha egy másik férfi után vágyakozol! Ha a férjed szeretnéd, akkor azon lennél, hogy javítsd a házasságodat, megoldást keresnél, a férjed után sóvárognál nem egy idegen után.

Válj el, még mielőtt jobban megaláznád az a férjedet, akit állítólag "szeretsz".

2014. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
73%

Hagyd el a férjedet, jobbat érdemel nálad!

Ha nem kapsz elég testi vagy lelki törődést, akkor ki kell nyitni a szádat és a férjedtől várni a változást, a megoldást és nem egy idegen férfitól.

És olyan meg ne állíts, hogy szereted a férjedet! Aki szeret valakit, úgy igazából, az nem csalja meg. Gyanítom, hogy titeket már csak a megszokás, a hétköznapok tartottak össze a férjeddel, esetleg a közös emlékek és a szenvedély már abszolút kihunyt a kapcsolatotokból. Ezért is vágysz már valaki másra.

De ezt nem így kell megoldani tisztességesen.

A férjeddel kellett volna ezt a szenvedélyt újra előhozni. De talán ezt a férjeddel meg is kellett volna beszélned. Amennyiben a férjed ezek ellenére is elhanyagolt volna, nem foglalkozott volna veled, akkor pedig el kellett volna válnod és utána máshol keresni a boldogságodat.

Képzeld el, hogy engem is egy időben olyan szinten elhanyagolt a férjem, hogy sem lelkileg, sem testileg abszolút nem kaptam meg azt, amit régen igen, és amire vágytam volna. És nem csaltam meg. Pedig biztos jól esett volna. Csak bennem volt annyi tisztelet a férjem iránt, így elmondtam, hogy mi a gondom és együtt álltunk neki megoldani a problémáinkat. És nem kellett félrelépnem! Ennyi.

2014. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
87%
Elfelejtettél nő lenni, a férjed pedig elfelejtette, hogy nő vagy. Ne kívülről várd a megváltást. Beszélgessetek el egymással, amíg nem késő. Innen még simán helyre lehet hozni egy házasságot. A megcsalást szerintem egyelőre nem mondd el, üljetek le, vagy menjenek el együtt valahová és komolyan beszélgessetek el, mert így válás lesz a vége. Minden házasság eljuthat ide, ha hagyják. Tegyetek érte, hogy megmentsétek.
2014. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%

4 éve vagytok együtt és sosem csaltad meg eddig? Húha, ez ám a nagy szó.


Ha nem tetszett valami, miért nem beszélted meg vele?

Otthon ülni sem kötelező 2 évet, visszamehettél volna dolgozni ha nem érezted jól magad.


Válj el, mi mást tehetnél?

2014. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
91%

4 év alatt ki is hűlt annyira a kapcsolatotok, hogy idáig jutottatok?


Kommunikáció? Elmondtad, hogy neked ez nem jó, és nem kapsz gyengédséget, bókokat?


Nem próbáltatok párterápiát?


Ha nincs meg mindkét félben a javítás utáni vágy, akkor halott a kapcsolat. Viszont valószínűleg a többi következő kapcsolat is így végződhet, ha az adott fél nem változtat a hozzáállásán.


Szerintem döntsd el, hogy mit szeretnél. Megjavítani a házasságod, vagy elválni. Mert ezt egy ideig csinálhatod, de egy idő után belefáradsz a hazudozásba, a titkolózásba, és a férjeddel szemben sem fair, amit teszel.

2014. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit más lenne a helyzet, ha egyszeri szeszélyes alkalomról lenne szó, de itt érzelmi kötődés is létrejött, és ez már elég komoly...

Nem értem mi visz rá embereket ilyen undorító viselkedésre...A megcsalás semmire sem megoldás. Miért nem válsz el, ahelyett, hogy szeretőt tartasz?

2014. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
57%
Undorító dolog megcsalni a másikat, kár is kifogásokat keresni, aki képes ilyet tenni annak tök mind1 mennyire foglalkozik vele a férje ,úgyis meg teszi:) a kis lányod biztos büszke lesz rád ha majd egyszer megtudja:)
2014. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
51%
hogyan tovább?Maradjon minden a régiben és senkinek ne mond el a történteket.Ha szereted a férjed,akkor így cselekedsz.
2014. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!