Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tehetném jová azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jová azt, hogy megcsaltam a férjemet?

Figyelt kérdés

Férjemmel három gyereket nevelünk, nem vagyunk jómodúak de azért majdnem megvan mindenünk.

Pár hónapja viszonyt folytattam valakivel amiről a párom tudomást szerzett. Azt mondta nem válik el a gyerekek miatt, de szakítsak a szeretőmmel. Én meg is tettem amit kért de úgy érzem mégsem bocsájtott meg nekem, szex az van köztünk, de dúrva és nem foglalkozik velem az ágyban. A gyerekek előtt minden szép és jó de ha kettesben vagyunk akkor látom rajta, hogy haragszik rám.


Mit tegyek, hogy újra minden a régi legyen köztünk?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 6. 12:50
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
16%

sokat nem.

idővel megbékél.

2013. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez olyasmi, amit pont nem kellene elvárnod tőle. Vannak dolgok, amiket egyszerűen nem lehet jóvátenni, és amiket nem lehet megbocsátani, max időnként megfeledkezni róla. A szex is azért olyan, amilyen, mert már csak üríteni használ, így múlik el a gyengédség. Ennyi.
2013. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
93%
ezt azért nem könnyu megbocsájtani , és hamar..., szeretett téged és most csalodott benned.. azért haragszik még , ezért lesz nagyon sok idő mire megbékél..
2013. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
96%

Adhatsz neki még időt, de én személy szerint a büdös életben nem bocsátanám meg, még a gyerekek miatt sem.


Ha már megcsaltam, és ő "csak" a gyerekek miatt nem akar válni, akkor ÉN mennék el, fognám a gyerekeket, és költöznék, mert ha már aljas módon, gerinctelenül félrekeféltem, nem kötöm magamhoz egy életre, miközben látom, hogy boldogtalan.

2013. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
91%

Beszélgessetek,sokat.Ne erről a témáról.

Nem lesz ez egyszerű... sőt pokolian nehéz lesz.DE megoldható.

De arra miért kellett megkérjen hogy szakíts vele?Nem alapvető? Lebuktál,akkor átgondolod ki a fontosabb.S amellett maradsz..Attól hogy te elhagytad a szeretőd,ő nem bocsájthat meg azonnal neked.. mit vársz tőle?Megcsaltad,úgy hogy nem is annyira rossz ember ha gondol a gyerekekre..

2013. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
97%
Örülj neki, hogy megtűr. Majd idővel jobb lesz. Vagy nem... Ezt nem lehet jóvátenni, neki kell elfogadni ha tudja.
2013. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Én pedig mindent megteszek neki, az ágyban is a kedvét keresem, de ő olyan velem mint egy állat. De akkor miért nem hagy el?
2013. okt. 6. 12:59
 8/51 anonim ***** válasza:
6%
Normálisabb államokban ilyen nem fordulhat elő, ha mégis bozótvágóval átvágják.
2013. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
82%
Világosan megmondta, miért nem hagy el. A gyerekei miatt tűr el téged. Erre mondják, hogy késő bánat. Nem ilyenkor kell már a kedvét keresni, minek? Olyan törést okoztál neki, ami miatt valószínűleg az életben nem lesztek már közel egymáshoz lelkileg. NEM LEHET MINDENT MEGBOCSÁTANI? ELFELEJTENI. Ára volt a félrejárásodnak, most fizeted, részletekben.
2013. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
15%

tulajdonképpen miért is baj az ha megcsalta?

egy magyar nő hungarikum. közkincs. bárki szabadon használhatja.

2013. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!