Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazudós férjjel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszter7701 kérdése:

Hazudós férjjel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
A férjem elvált előző feleségétől, végzés is érkezett még annak idején amiben benn van, hogy közös családi házukról lemondott és a szocpolt amit felvettek kamatostól továbbra is közösen fizetik.Ám ő a mai napig azt állítja, hogy nincs még lezárva a vagyonmegosztás, nem fizet oda semmit, mégis sosincs 1 fillére sem hónap végére, pedig 180000 ft-ot keres. Nekem nem ad a rezsit kifizeti (25000, a boltot közösen oldjuk meg, és ennyi. Szerintem hazudik, a végzés az a végső döntés? Vagy tévednék? Ja és még mindig az ő nevén van 15 milliós hitel, amiről szintén azt mondja nem fizet bele semmit, akkor vajon hová teszi a pénzét? Ez nem az első eset, hogy hazudik, esküvőnk előtt 3 hónappal szól, hogy még nem vált el, akkor nagyon kiborultam, hogy hazudott, de megbocsájtottam neki mivel megígérte többet nem hazudik, erre tessék.... Mire számíthatok még?
2014. jún. 3. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

"esküvőnk előtt 3 hónappal szól, hogy még nem vált el,"


Ha még ezután is hozzámentél, akkor mégis mire számítottál? Hazudni fog egész életében, mert megteheti veled.

2014. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Inenntől kezdve? Akármire számíthatsz. Nem is tudom, mire számítottál. Ha képes volt ilyen komoly dologban hazudni, mint hogy házas-e még, akkor mi lesz még? Szerintem a jéghegy csúcsát sem ismered! Remélem, közös gyerek még nincs, mert így is épp eléggé rezeg a léc nektek. Bizalom az nulla, és anélkül megette a fene!
2014. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Erre mondják, hogy kutyából nem lesz....


Miért gondolod, hogy aki egy házasságról elfelejt szólni esküvő előtt, az majd a későbbiekben a két szép szemedért őszinte lesz?

No meg miért gondolod, hogy aki egyszer lelép a családjától, az majd ugyancsak a két szép szemedért hozzád ragaszkodni fog.


Te választottál, mivel így hozzámentél nem kell vele csinálnod semmit, el kell viselned a hazugságait.

2014. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Bence_ ***** válasza:
70%
Saját magadban bízhatsz. Ha így folytatod akkor még sok csalódásra.
2014. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ki lehet penderíteni
2014. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%

"Erre mondják, hogy kutyából nem lesz.... "


szalonna.

2014. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Eszter! Ha ilyeneket megcsinál veled és te meg hagyod, hát akkor meg is érdemled! Ilyennel még beszélgetni sem szabad leállni, nemhogy hozzámenni feleségül....
2014. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Sok mindenre számíthatsz, pl. pár eltitkolt gyermekre, nehéz életre. Részvétem. :(
2014. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is az eltitkolt gyerek jutott eszembe... ilyen történetet már láttam. Csak ott a férfinek kiderült, hogy 3 családja is van (mármint gyerek) 3 nőtől. 6 év házasság után.


Szerintem is mindenre fel kell készülnöd, mert ha ilyen fontos dolgokat nem közölt akkor mást sem fog.


Személyes véleményem szerint kár volt bizakodnod bármiben is az ipsével kapcsolatban. Egyről a kettőre nem fogsz vele jutni sosem, nem tudsz vele közös jövőt építeni mert sosem tudhatod mi kerül elő a múltjából ami gátol majd titeket. És az, hogy segítséget kérne és a támogatásod helyette titkolózik csak még jobban le fog húzni téged is.

2014. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm kint dolgozik Németbe 10 éve, van ott is egy családja, élettárs, gyerek... itthon meg egy felesége, gyerek...a kinti tud az itthoniról, az itthoni nem tud a kintiről, ennyi...előadja a gondos, keményen dolgozó családapát. Ha nagyritkán 1 évbe kb 2x kimegy a felesége hozzá pár napra, arra az időre beköltözik a többi magyar közé a munkásszállóra mintha mindig ott lakna...ja mindemellett rendszeresen kupikba járkál amiről egyik nő sem tud...szóval bármire számíthatsz ilyen férfi mellett... ja és meg se mondanád róla, nagyon kis csendes, zárkózott faszi...
2014. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!