Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen munkabeosztás mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen munkabeosztás mellett tartós lehet a házasságunk?

Figyelt kérdés

Leendő férjem mezőgazdaságban dolgozik, félek, hogy a sok munkára rámegy a házasságunk. Most sem sokat találkozunk, de annyira nem zavar mivel még nem vagyunk házasok.

Tudtok valami ötletet adni, hogy tartós legyen a házzasságunk?


2014. jún. 3. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, kölcsönös tisztelet, szeretet...
2014. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Ha együtt laktok majd, akkor a hétvégék, hétköznap esték úgyis kettőtöké lesznek.

A tartós házasság receptje:

szeretet, elfogadás, tolerancia, hűség, sok-sok nevetés, egymásra figyelés.

2014. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
HÁt minden megbeszélés kérdése. Ha főnök akkor biztos vannak munkásai, ha ő a munkás akkor munka van. Az aratás a legnagyobb szezon, olyankor nagyapám éjjel is odavolt volt ilyen. Aztán ősztől, betakarítás után és télen végig itthon volt
2014. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Párom reggel fél öttől este hétig dolgozik, a hétvégék sem szabadok. Már a kapcsolatunk is döcögősen indult pont a munkája miatt.
2014. jún. 3. 21:32
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

azt szokták mondani, hogy a jó házasság titka, hogy keveset kell találkozni :)


Viccen kívül, meg kell tanulnotok jól beosztani azt az időt, amit együtt töltetek, más lehetőség nincs.

2014. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én ebben a helyzetben vagyok! de ha nagy a szerelem akkor megoldható. gondolod írj privit
2014. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez rajtatok múlik, vagyis rajtad igazán. Nem mindenki képes így élni szerelem ide vagy oda.
2014. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is félek emiatt...Én ősztöl kolégiumban fogol dolgozni nevelőtanárként ami annyit jelent,hogy du 2-től este 10 ig,pusz havonta 1x hétvégi ügyelet,és hetente 1-2x éjszakai ügyelet.

A férjem viszont reggel 6-2 ig melózik,szóval gyakorlatilag én még alszom amikor ő reggel 5 kor elmegy,ő meg már aludn fog mire én hazaérek este 11-kor...Ráadásul mindez egy 30 nm-es lakásban...Ráadásul ő minden szombaton dolgozik(helyette hétköznap van egy szabadnapja),és minden 3.ik héten egész hétvégén benn van.Ha felváltva leszünk ügyeletesek hétvégén,akkor ez már simán távkapcsolat lesz egy fedél alatt...Nem tudom,hogy fogjuk megoldani.

2014. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk hasonló helyzetben. Felmondtam, nem bírtuk. Volt, hogy egész héten csak aludni láttuk a másikat. Még a szexet csak-csak megoldottuk, arra az időre felébresztettük a másikat. De az, hogy egy hétig se tudtunk leülni és egymással beszélgetni, már komoly gondot okozott.
2014. jún. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
61%

Szerintem ki kellene próbálnotok, hogy kibírnátok-e egymást pár hétig úgy, hogy éjjel-nappal együtt vagytok, mert ha nem, vagy kiábrándultok egymásból, akkor minek töprengeni a feltett kérdésen.

Azonban, ha igen, és a szorosan együtt töltött időszak végére is akarjátok az esküvőt, akkor hosszú lesz a házasság. Ezt én próbáltam is, nemcsak szöveg.

Nem tudom vicces-e, vagy inkább misztikus, de épp ma van az 5. házassági évfordulónk. 2009. június 04.-én esküdtünk, és a mai napig nagyon jól élünk, és nagyon szeretjük egymást.


Sok sikert!

2014. jún. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!