Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy békében tudjunk a párommal egymás mellett élni?

Figyelt kérdés

Férjemmel 22 éve élünk együtt, három gyerekünk van. Kb fél éve elkezdett inni. Nem veszekedik, de szinte mindennap iszik. Már ott tartunk, hogy külön alszunk és semmiféle kapcsolat nincs köztünk, amit persze nehezményez. Egy forintot sem ad haza, igaz az anyjánál eszik, próbáltam már vele beszélni és azt mondja, hogy szeret minket, de neki jó így ahogy van.

A gyerekek rettegnek, hogy elválok az apjuktól, de én már nem bírom ezt a helyzetet. Mit tegyek?


2014. márc. 4. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22évet ilyen könnyen nem szabad fel adni a gyerekek miatt sem, és ezt apaként neki is éreznije kéne.. erősnek kell lenned, volt különösebb oka hogy elkezdett inni? ? Hatni kéne rá, az anyja se tud vele beszélni, hogy rossz úton halad ?? Én tudtára adnám, hogy szétesik a család ha ez így megy tovább.
2014. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És ha esetleg "megfenyegetnéd" hogy ha nem változik, akkor elhagyod a gyerekekkel együtt?

Az én párom is elég sokat ivott amikor összekerültünk, de mondtam, hogy nekem ez így nem lesz jó, mivel én nem iszom és megpróbált változtatni és most már csak nagyon ritkán iszik, ha a haverokkal bulizik.

2014. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen semmi nem érdekli. Egyik napról a másikra kezdett el inni. Az a legrosszabb, hogy nem elég, hogy nem dolgozik, de a munkanélküli segélyt is elissza.
2014. márc. 4. 10:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Ó hát akkor itt a gond, egy férfinak nagy fájdalom ha nem birja eltartani a családját.Segíts neki munkát találni!
2014. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg kéne tudni az okát. Csak úgy nem kezd el inni senki. Olyan dolgok lehetnek mögötte, hogy nem talál munkát és férfi önbecsülését a sárba taposva érzi, vagy egészségügyi problémák, mint prosztata gondok, ami a szexuális életre is kihat, így megint csak a férfi önérzete sérül. Bármi is az ok, szégyell róla beszélni és az ivást látja megoldásnak.
2014. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem érzi hasznosnak magát, ez egyértelmű, ezért is iszik. Miért nem talál munkát? Nem lehetne már beíratkoznia valami átképzésre? Én ösztönözném, hogy tanuljon gipszkarton szerelést, klímajavítást, vagy valamit amivel elfoglalná magát. És ösztönözném, hogy ha este józan marad, lecuppantom az ágyban. Hogy érezze, hogy szükség van rá, megbecsülik, csak így lehetne valahogy megoldani.
2014. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kívánja ő a szexet, csak én nem fekszem le vele pont az ivás miatt. Alkalmi munkái vannak, de azt a pénzt is elissza.
2014. márc. 4. 10:33
 8/11 A kérdező kommentje:

#6/7. Szobafestő a szakmája, de pont az ivás miatt nem keres munkát.

Nem hiszem, hogy meghatná a válás, csak a gyerekeket viselné meg.

2014. márc. 4. 10:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyen akkor önálló szobafestő. Nem feltétlenül kell neki másokkal együtt dolgoznia. Csináljon szórólapokat, hirdetést, és keressen egyedül munkát.
2014. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A faluban már mindenki ismeri, tudják, hogy iszik.
2014. márc. 7. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!