Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én gondolom rosszul, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul, vagy a férfiaknak tényleg nem kell kiszolgálni saját magukat amikor házasságban élnek?

Figyelt kérdés
Apróbb dolgokra gondolok, pl kávé melegítés, tea öntés,étel melegítése.

2014. máj. 26. 15:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Te gondolod rosszul.
2014. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Oké, itt-ott persze hogy lehet a másikkal kedveskedni, de azért ne essünk át a ló túlsó oldalára, h aztán már elvárás legyen belőle.
2014. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%

Hmmmm nem tudom. Reggel én kelek előbb mindig, ha lefőtt a kávé beviszem a páromnak. (feltéve, hogy szabin vagyok akkor ő kel :D)

Ő ér hamarabb haza, ezért ő főz. Sőt szereti csinálni, sokszor mondja, hogy ne csináljak semmit, ő akarja, mert megnyugtatja. Viszont ha későn ér haza, és tudom, hogy fáradt lesz én főzök vacsit.

A mosógépet ő indítja el, de az tereget aki előbb arra jár. Szóval nem tudom ez mennyire jellemző, nálunk így van.

2014. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Engem az idegesít fel hogy mamám papámnak szed kaját mert papám nem szedne. De lehet igen.

Én a férjemet tuti nem szolgálnám így ki csak ha õ is.

18/L

2014. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
Én pont fordítva gondolom. Szívesen kedveskednék azzal, hogy megcsinálok ilyen dolgokat a páromnak majd. 17/f
2014. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
25%

#4

Azért, mert ez a kialakult szokás, és anyukád szivesen szed apukádnak, ettől még apukád nem lusta férfi. Ő meg villanyt szerel, meg megcsinált mindenfélét.

Az élet, és a párkapcsolat nem fekete-fehér.

Én ennyi idősen mint te házasság ellenes voltam. Most meg nős vagyok, és bütykölök, villanyt szerelek amig párom főzöcskézik. Egyikünk sem érzi dehonesztálónak ha a másikat (jó értelemben) szolgálja. Mert erről is szól.

Jólesik a másikat "szolgálni".

2014. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
42%
Igen, te gondolod rosszul. Pasi létemre tudok főzni, ki tudok takarítani egy lakást, fenn tudom tartani magam. Persze, tény, ha már van család (azaz gyerekek), akkor úgy gondolom, hogy elsődlegesen az anya feladata nevelni és ellátni a gyereket, de ettől függetlenül az egyenlőség híve vagyok. Én csinálom a férfi munkát otthon (villanyszerelés, polcok, bútorok összerakása), és ugyanilyen arányban szeretném, ha jövendőbeli feleségem kiegészítené a dolgot a női munkákkal. Ettől függetlenül a háztartás és a gyerekek közösek, szóval ugyanakkora részt kell kivenni belőle mindkét félnek
2014. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

???


semmit sem kell, de akkro nem feltétlenül lesz meleg az étele


persze szívesen öntök neki egy italt, de ő is önt nekem..

2014. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Én arról beszélek ha mondjuk krumplit pucol az asszony vagy mosogat vagy tereget és a férj benn ül a kávéscsészétől és a csészétől 2 méterre csak fel kéne állnia és megmelegíteni de ő inkább behívja az asszonyt hagyja félbe amit csinál mert a férj lusta felállni.

Vagy amikor épp leül a férj és még éppen hogy csak a segge surólja a széket de már abban a pillanatban mondja hogy ezt adj azt adj, és pedig biztosan eszében van leülés előtt is, csak hát ha más csinálja úgy neki kényelmesebb.

Amikor az asszony kéri meg valamire akkor , mingyárt aztán elfelejti és elmarad, de olyankor félre áll még a szája is hogy őt megmeri valaki kérni valamire és fújtat mint egy ló.

Na ilyenkor mi van ha visszonzatlan a cselekedet és az asszony szó szerint cselédnek érzi magát a házi munka mellett?

2014. máj. 26. 15:31
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te is tudod, hogy ez így nem helyes..nem tudom minek tetted fel a kérdést


nem cseléd a feleség, hanem társ

2014. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!