Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos elvárás egy férj részérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos elvárás egy férj részéről, hogy csak akkor egyezik bele a gyerekvállalásba ha a felesége lefogy?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
98%
Hogy értve lefogy?Terhesség előtt,közben vagy után?
2014. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
98%
Mi az indoka? Ha az, hogy annyira elhízott a feleség, hogy ezzel súlyosan veszélyezteti az egészségét, esetleg már van is valami túlsúly miatt kialakult betegsége, akkor igen.
2014. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
19%
Nekem azt mondta a párom akkor költözik velem össze és lesz håzassåg,gyerek stb. Ha lefogyok. Most fogyózok. 10kilò feleslegem van.:-(
2014. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
98%

Ha ne adj Isten ezen mulik a baba,akkor igen. (Nekem van 1ismerosom akinek az orvos tanacsolta kifejezetten pl)

De,ha csak szimplan a ferj szemenek esne jobban a fogyas akkor nem tartom jogosnak. Sot....gonosz zsarolas kimondottan

2014. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
98%
3-as én emiatt szakítottam volna, de azért nektek sok boldogságot!
2014. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
80%
nekem azt mondta, hogy ameddig nem fogyok le 65 kilóra, addig nem nyúl hozzám, lefogytam 60-ra, csinos lettem, de továbbra sem nyúlt hozzám....:(
2014. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:
A terhesség előtt fogyjon, hogy aztán ha marad rajta terhesség után, ne legyen túl kövér.
2014. jún. 6. 18:19
 8/83 anonim ***** válasza:
92%

3-as: ha még ezek után is vele vagy, akkor az téged minősít...


kérdező: ennyi információból nehéz érdemleges választ adni

2014. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
90%
ilyen pasi nem kéne...
2014. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
97%

18:07-es: ugye tudod, hogy csak egy átmeneti pótszer vagy a párodnak? Szerinted minek van veled, ha nem felelsz meg neki, és feltételeket szab a kapcsolatotokhoz? Nem akar tőled semmi komolyat, csak jobbra nem futotta, és még bunkó is. Ne félj, ha le is fogysz 10 kilót, akkor is lesz valami, amibe beleköt, ami miatt nem vagy neki jó. Komolyan, mi a jó neked egy ilyen megalázó helyzetben? Aztán ha betoppan neki az, aki jó neki, úgy, ahogy van, téged olyan gyorsan lepattint, hogy pislogni se lesz időd.

Kérdező, ez rád is igaz, de más kontextusban, kivéve, ha az egészségedet veszélyeztető módon vagy túlsúlyos...

2014. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!