Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők miért ribillóznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ribillóznak minden kis probléma miatt egy házasságban?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Az itteni kérdezők miért általánosítanak mindig?
2014. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a nő, aki ezt csinálja, úgy érzi, hogy csak és kizárólag így hallgatja meg a párja. Tehát már képtelen normálisan előadni a problémáit, mert akkor le van tojva a másik fél részéről. És lehet, hogy a másik félnek az a valami apróság, de lehet, hogy neki ez egy komoly probléma. Valamint az ilyen nők általában elégedetlenek. Vagy önmagukkal, vagy a munkájukkal, vagy a férjükkel, vagy az egész életükkel.
2014. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Melyik nők? Nem gondolod, hogy ez így túl nagy általánosítás?
2014. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Mert nők :) Mert ezt látják a sorozatokban is :) Mert túl unalmas lenne az életük :)
2014. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem hiszem,hogy elégedetlenek lennénk,csak a férfiaknak természetes,hogy a nő megcsinál mindent,de ha a nő kér valamit,akkor előbb jön a hiszti,kifogás,csak utána lesz teljesítve a kérés.Nekem ez a tapasztalatom.És ezen persze hogy eldurran az agyam.Miért kellene nekem minden kis szivességért(pl.vidd le a szemetet) könyörögnöm,amikor én első szóra ugrok.Valahogy ez oda-vissza nem működik.
2014. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennek több oka lehet.

Magamból kiindulva úgy érezheti, hogy semmi de semmi jelentőségt nem adsz az ő véleményének, tehát hogy le van sz@rva. Lehet, hogy úgy érzi, csak így tudja egy kicsit magához ragadni az irányítást. Lehet, hogy totál diszfunkcionális a kommunikációtok, nem lehet veled semmit komolyan megbeszélni. Mindenesetre neked is változtatni kell ezen. Sőt, még az is lehet, hogy ami neked apróság, az neki nagyon is fontos, de ez már az empátiahiány témája.

2014. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
5-ös: Mert első szóra ugrasz. Próbáld ki azt, hogy elkezded tükrözni a viselkedését, aztán várd ki, amíg elszakad a cérna, és szembesítsd.
2014. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Akkor te elégedett vagy életed párjával, amikor sírni kell neki, hogy vigye le a szemetet? Na, ugye, hogy nem... Neked fontos, hogy le legyen víve a szemét, ő meg sz@rik bele, ezért felemeled a hangod és "hisztizel". Ő meg nem éri, miért kell rinyálni a szemét miatt. Mert neki ez nem fontos.
2014. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Ja!De az fontos hogy rend legyen!Ha ketten csinálunk rendetlenséget,akkor ketten is rakjunk rendet.Bár lehet ez női logika,a pasiknak magas!
2014. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Megint egy okos általánosító kérdés és még ki sem fejti bővebben. Mit lehet erre írni? Nem, nem minden nő ribillózik (nem is értem mit jelent, csak sejtem) egy házasságban minden kis probléma miatt.
2014. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!