Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen helyzetben? Anyám folyamatosan csalja a nevelőapámat.

Figyelt kérdés
Mielőtt összeházasodott anyám a nevelőapámmal(lehettem vagy 5éves), előtte is, meg utána is azota folyamatosan csalja. Volt h hazajött külföldről a pasija a városunkva, es megszallt, es anya mindig ment hozza a hotelba. Aztan szakitottak, mert anya nem akart kiköltözni vele külföldre. Azota anyanak volt egy masik pasija, akivel régen is kavart(lehettem vagy 1-2éves). Aztan vele is szakitott. Es most más pasival jár, de közben szokott beszelgetni azzal a ppasival is akivel regen is együtt volt. Apa mit sem tud ezekről. Nagyim, meg a bátyám viszont igen, mert mindent elmondtam nekik. Anya meg mindezt nekem mondta el, mert megbizik bennem h senkinek se mondom el. Demár total kivagyok tőle, h államdoan falaznom kell neki. Pl mindig mondja h hazudjM azt h dolgozni volt, holott a pasijaval volt, hogy a barátnőjehez megy, pedig a lasijaval vacsorázott...annyira idegesit.
2014. jún. 10. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy nem falazol többé és szállj ki a magánéletükből. Foglalkozz csak a sajátoddal! Nem vagy köteles segíteni neki, oldja meg egyedül a gerinctelen találkáit!
2014. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyr gyerekkel nem osztunk meg. Nem okos nő az anyad. Ráadásul ilyet nem szép dolog csinálni sem. Ha te okos akarsz lenni nem beszélsz róla.
2014. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt szoktam mondani, hogy más ember párkapcsolatába kivülálló ne szóljon bele ha nem kérdezik, így hűtlenség esetén se avatkozzon be, kivéve a szülő, gyerek, testvér kapcsolatot. Tehát ha a saját szüleimről, gyerekemről vagy testvéremről van szó és hűtlenségről szerzek tudomást, biztos hogy nem hagyom leleplezetlenül. Egyszerűen nem tudnék úgy élni tovább.

Megértem ha nem akarod lebuktatni anyukádat, de azt megteheted, hogy nyíltan megmondod neki, téged többet ne kérjen falazásra, mert meg fogod mondani az igazat hogy hol van és mit csinál. Tehát úgy csinálja a dolgait, hogy te ne is tudj róla, máskülönben a nevelőapád is tudni fog róla. Legyél szigorú és következetes, tehát tartsd is be amit mondasz.

2014. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!