Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy a francba vetessem észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a francba vetessem észre vele, hogy folyamatosan a semmivel bánt?

Figyelt kérdés
Napok óta egy azaz egy kedves szava sincs, egyébként se volt sokkal több, de egy sincs. Még az se, hogy jaj de jó, hogy meló után nem csörömpöltél mosogatás közben, amíg én aludtam.. Semmi, de semmi kedves szava sincs.. Sőt! A meló helyemen ,,válság van" kirúgták a főnökömet és az összes felsővezetőt.. tisztára para vagyok az új helyzet miatt.. Még csak annyit sem kérdez.. Mi volt ma szívem? Vagy milyen napod volt?
2013. jún. 22. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
minek mentél hozzá :)? magadnak köszönd
2013. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Hallod napok óta ebben a melegben nekem sincs kedvem semmihez sem.
2013. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Erre való a "viszlát szivem, ennyi volt " mondat.
2013. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is a meleg lehet az oka. Ebben a hőségben mindenki megbolondul, én is szokatlanul ingerült vagyok. Amúgy mi lenne, ha egy kicsit hűvösebb helyzetben mondanád neki a bajod?
2013. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előtte nem volt ilyen, néhány napja változott csak a viselkedése? Ha igen, akkor lehet fáradt, vagy simán csak elcsigázott a meleg miatt. Mióta közel 40 fok van (ráadásul Újpest közelében dolgozom, ahol napok óta dőlnek meg a hőségrekordok), nekem sincs kedvem kommunikálni, hazajövök és felborulok.
2013. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Itt az a gond,. hogy nem áldozod fel magad eléggé! Szóülj neki gyereket! Majd észrevesz!
2013. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a meleg is közrejátszott. Van 2 gyerekünk, többet nem szeretnék szülni. Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 23. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!