Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kaphat a parom magyar tartozko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphat a parom magyar tartozkodasi engedelyt vagy utlevelet ha osszehazasodunk? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elunk a parommal. Meg nem hazasodtunk ossze de tervezzuk. Gyermekunk mar szuletett. Tartozkodasat ebben az orszagban mar megkapta, de szeretnenk ha magyar utlevelet kapna. Hogy lehetne ezt megoldani? Mi szukseges hozza?

2014. jún. 13. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Magyar útlevelet csak állampolgárként kaphat. Vegye fel a magyar állampolgárságot.
2014. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jégtánc ***** válasza:
100%
Házasság és X idő eltelte az adott országban amelyiknek állampolgára szeretne lenni.Ha külföldön éltek nemigen fogja megkapni a magyar állampolgárságot.Miért is? Van magyar felmenője,rokona?
2014. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! nalunk hasonlo a helyzet. akkor kaphat magyar allampolgarsagot, x ev utan azt hiszem 5 vagy 8 ha ezt az idot Magyarorszagon tolti, azon tul, hogy osszehazasodtok , de lehet az is eleg , h gyereke magyar es ti egyutt eltek, tehat ahhoz magyarorszagon kellene elnetek. es annak is fokozatai vannak, eloszor tartozkodasi kartyat kap, aztan allando tartozkodasit...a Bevandorlasi Hivatalnal tudsz erdeklodni, ott inteznek mindent.
2014. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a 3. valaszolo vagyok, gondolom a kulfold EU-s orszag es Shengeni ovezet?
2014. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja! a tartozkodasi engedely ugyanez , ott kell elnetek! de legalabbis minden otthon kell intezni, tartozkodasi engedelyeket... a konzulatus csak vizumot ad. Ha van shengeni tartozkodasi engedelye, akkor vizum nelkul utazhat szabadon egyedul Mo.-ra. Ha nem shengeni orszagban vagytok es nem allando tartpzkpdasi engedelye van az adott eus orszagban amin fel van tuntetve , hogy family member, akkor vizumml utazhat be, amennyiben harmadik orszag allampolgara. attol is fugg, milyn allampolgar, h mennyire lesz nehez . de a lenyegen akkor sem valtoztat, hogy otthon tudtok csak intezkedni!
2014. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
EU vagy harmadik ország?
2014. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

meg valami, nekem is eleg bonyolul a csalai helyzetem es itt az alabbi linken jogaszok valaszolnak, magyarul is akar egy heten belu!!! a lenyeg, h nagyon reszletesen ird le mi a hleyzet nalatok:


[link]

2014. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha közös gyermeketek születık mar ugye született ıs akkor 5 ev mulva lehet magyar allampolgar ha nıncs közös gyermek akkor csak 10 ev mulva de ehhez ha külföldön ıs eltek a menet a következö a hazassagtol szamıtott mondjuk 5 ev utan ezt kervenyeznı kell az ottanı magyar konzulnal es feltetele a magyar nyelv legalabb alapfoku hasznalata melyröl a konzul elött vızsgat kell tennı. kerdes valoban az ez EU-s orszag vagy 3.orszagbelı? En Törökorszagban elek nekem most nemreg szemelyesen mondta el ezt a konzul amıkor rakerdeztem. A ferjem török bar ö nem ıs szeretne magyar allampolgar lennı engem erdekelt a dolog ezert megkerdeztem. A magyar tartozkodası engedelyekröl a magyar bevandorlası hıvatal honlapjan tudsz mınden ınformacıot megkapnı,szıvesen be ıs lınkelnem neked de a moderatorok üzenetben ram szoltak hogy ne lınkeljek be ıde oldalakat ıgy ezt most nem teszem de ha a keresöbe beırod hogy benavdorlası hıvatal honlapja kı fogja neked adnı nemreg ujult meg a weblap es a tartozkodas magyarorszagon menüpontban fogod megtalalnı a kerdesedre a valaszt,remelem tudtam neked segıtenı szep napot :)
2014. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!