Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Svédországban élő elvált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svédországban élő elvált, lassan nyugdíjas férfi, feleségül kért! -nem akar ide költözni Mo-ra. (fél a rossz eü. Ellátástól) Mi az előnyöm? Hátrányom, kötelességem, ha elvesz és nekem kell kint élnem? Vagy elég, ha együtt élünk?

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 13:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy én vagyok nagyon-nagyon elvont, de a házasságot a mai napig a szerelemből kiindulva képzelem el... Te meg úgy beszélsz, mintha házvezetőnőnek készülnél hozzá. Ez mifelénk már a nagyanyám idejében sem volt divat. Fura...
2014. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát az első leírta ugyanazt, ami nekem is az eszembe jutott...
2014. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Mennyire gazdag hogy elgondolkodtál rajta?
2014. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Milyen előnyök és hátrányok? Társadalombiztosítás, nyugdíj, ilyenekre gondolsz?
2014. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

nyugdijaskent az EUn belul jogosult egeszsegugyi ellatasra. A sved nyugdijbol meg dozsolhet Magyarorszagon.

Nehez nyelv az igaz, de a sved se konnyu.

2014. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

"Vagy elég, ha együtt élünk?"

Na ezt nem értem, de tényleg :S

Kinek elég? Mi elég?

Gondolom, nem elég, valamit azért nyújtanod is kell az öregnek, ha már feleségül vesz és eltart :)

2014. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát éppenséggel a svéd eü rendszer sem maga a tökély, ezt kint élő apósoméktól hallom. De a kérdésedet én sem értem egyébként.
2014. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Mindenesetre meghívhatnál a lagzira .. Svédeknél még nem jártam. :)
2014. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Hol ismerted meg? Remélem nem valami internetes társkeresőn 3 héttel ezelőtt.

Egyébként hány éves vagy? Mióta ismered? Milyen gyakran találkoztatok személyesen? Biztos, hogy ez komoly?

2014. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Tapasztalt itt rossz egészségügyi ellátást ez a svéd férfi, vagy csak előítéletei vannak? Nem olyan szuper a svéd eü rendszer, csak úgy megsúgom...

A dán sógorom pedig Magyarországon kezelteti a hátát, mert Dániában iszonyat hosszú a várakozási lista(!), és nem tudták elmulasztani a hátfájását, itthon pedig igen..

2014. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!