Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért választanak egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választanak egyes nők olyan házastársat, akiről saját maguk is tudják, hogy rossz férj, csapnivaló apa lesz?

Figyelt kérdés

Először felteszik a kérdést, hogy van két férfi. Az egyik mindennek jó csak férjnek, apának nem. Eddig minden párját csalta, estenként verte. De őt nagyon szeretik!

A másik jó férj, jó apa lenne, csupa jó tulajdonságokat látnak benne, de ők mégis az elsőt szeretik jobban.

Aztán hatalmas támogatás mellett hozzámennek az elsőhöz!

Nem telik el sok idő és dől belőlük a panasz, hogy milyen férjet "fogtak ki"!

Ők nem erre számítottak!


Hanem mire?



2014. jún. 17. 08:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

"mert majd a gyerek megváltoztatja" hozzáállás

sose jön be, de vannak buta nők

az a szomorú, hogy jó elcseszi saját életét kit izgat! de a gyerekét is!!!

2014. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez engem is érdekel...

Biztosan azt hiszik, hogy "majd én miattam megvaltozik"

Közben kutyából nem lesz szalonna

2014. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Mert a kutyának nem kellenek és ez a legjobb, amit kaphatnak.
2014. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Megadtad a választ is. Mert az elsőt szeretik, méghozzá nagyon. A szerelem nem válogat és irányítani sem lehet. Ha az ember lánya odavan egy férfiért, akkor odavan és hozzámegy és gyereket is szül neki annak ellenére, hogy annak személyisége alkalmatlan a családfenntartásra.

Később persze csitulnak az érzelmek és az ember lánya felébred, hogy jaj mivé lett az élete. Forgatókönyvszerűen.

2014. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Óóóó, jelentkezem a hülyék csapatába :D Én is azt hittem, hogy majd miattam megváltozik. Na persze, már tudom, hogy nem így van, de 20 éves fejjel fülig szerelmesen az ember nem hiszi el, hiába mondják, hogy nem fog! Én egy év után el is váltam, mert az a férfi, aki agresszív, az az is marad...
2014. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is így jártam mint az utolsó, csak 12 évig hitegettem magam, hogy majd ekkor, majd akkor jobb lesz, hát csak rosszabb lett..
2014. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"G.T.A nevű felhasználó válasza:


Megadtad a választ is. Mert az elsőt szeretik, méghozzá nagyon"


Kedves G.T.A tudom, hogy az ellenkező nemhez tartozunk és nagy a korkülönbség is köztünk.

Ezért kérdezem tőled! Hogyan, mi módon lehet valakibe olyan nagyon beleszeretni, amikor a leendő feleség maga mondja el, hogy milyen trehány, agresszív, gerinctelen a szerelme alanya?

Azt látom, hogy itt az oldalakon is biztatják a többiek, igen, válaszd őt! Nem lesz unalmas az életed. Na ez az egy biztos!

De az okot még mindig nem értem!

2014. jún. 17. 10:02
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Mert türelmetlenek, nem tudják kivárni az "igazit", minél előbb férjet és gyereket akarnak, hogy dicsekedhessenek a rokonságnak barátoknak, mintha az valami érdem lenne...

És az éppen szóba jöhető "jelentkezők" közül azt választják, aki leginkább tetszik nekik külsőre, akihez leginkább vonzódnak szexuálisan, illetve akit büszkén mutogatnak maguk mellett. Beléjük szerelmesednek inkább bele, de sok esetben még csak szerelem sincs a háttérben sajnos!

És nem azt vizsgálják, hogy mennyire tudnak harmonizáltak együtt élni, vagy mennyire hűséges, megbízható a másik, mennyire számíthatnak arra, hogy jó apa is lesz, nem...

Hanem teljesen tapasztalatlanul beleugranak a jóképű link alakkal a házasságba, tűrik addig és utána a gyerekszülésig a férfi hülyeségeit, és várják, hogy majd ha már a férjük lesz, vagy apává válik, akkor egy csapásra megváltozik és becsületes otthonülő mintaapuka és mintaférj lesz. Haha.


Igen, lássuk be, amíg nem volt egy hosszabb távú sikertelen párkapcsolatunk, amiből megtanulhattuk, hogy még egy hasonló érdeklődésű embernek is mennyire más céljai lehetnek hosszú távon és mennyire másképp éli a mindennapjait, mennyire más lehet az értékrendje,

addig könnyen beleesünk abba a csapdába, hogy van egy elképzelésünk az életünkről, általában már gyerekkorunktól fogva, és azt képzeljük, hogy az a másik is pont ugyanarra vágyik, hogy pont neki is ugyanaz jó. És épp ezért hajlamosak vagyunk nem megbeszélve beleugrani a házasságba is, mert azt hisszük a másiknak is ugyanaz kell. (Na nem, én nem, nem magamról beszélek, mert én elvált szülők gyerekeként különösen óvatos vagyok, tehát nem ugrok elhamarkodottan házasságba... De a többség igen.



Szóval az addig jó, hogy a nő olyat választ, aki külsőre is bejön neki, mert hiába, ha annyira nem vonzza őt egy amúgy igen kedves és megbízható, de ronda férfi, akkor meg azért lenne kár az egész, mert hiányozna a szenvedély, a szerelem. És ott lenne a békés kis unalmas család, ahol az asszonyka mindig valami forró szeretőről álmodozna, vagy tán félre is lépne... Most őszintén, megérdemelné ezt a megalázást az a gondos férj és apuka?!


Tehát rendben, válassza a nő azt, aki mindennek jó neki, tetszik neki, vonzódik hozzá, de még mielőtt igent mondana, vizsgálja már meg, hogy jó férj és apa is lenne-e, ha családot akar, és ha nem alkalmas a pasi erre, akkor keressen egy következőt!

NEm kell két rossz közül választani, csak várni kell és tovább keresni.


A belső tulajdonságok, szokások legalább annyira nem változtathatóak meg, mint a hogy a külső sem...

2014. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem tök mindegy mit választ az ember lánya, mert a pasik is változnak idővel. Eleinte tök más arcukat mutatják, mint pár év múlva. A jó apának tűnő pasi elkényezteti a gyerekeit, és aztán a gyerekből nem lesz semmi, a jó férjnek tűnő pasi meg egy otthonülő gépező zombi lesz. Szóval pár év múlva sem a pasi, sem a nő nem ugyanaz, mint akivel összeházasodunk.
2014. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Még nem tanulták meg, hogy párválasztásnál mikor kell a szivüket és mikor az eszüket használni.De lehet, hogy ez utóbbi nincs is nekik,tehát ez javíthatatlan probléma marad.
2014. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!